reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mam z nimi bardzo dobry kontakt.... Ale to wszystko naprawdę nie jest takie proste .muszę najpierw się uspokoić żeby racjonalnie pomyśleć. A gdzie ja się zawale rodzicom na głowę z dwójką dzieci

To Twoi rodzicie. Gdzie obie mieszkają? Na razie jesteś jeszcze pół roku z jednym dzieckiem. Wy macie ślub? Jakiś majątek do podziału?
 
Wiem że jak się dziecko urodzi to będzie gorzej ..... bo wiecie jak to z małym dzieckiem nie będzie coś ogarnięte na czas i już powód do klotni.... wszystko musi być zawsze na tip top. Nie ma prawa mi się nie chcieć jak dziś spałam do 11: 40 to mi powiedział że tylko bym spala i nic nie robiła.......

Vivienne1, a czy Ty może rozmawiałaś na ten temat z kimś dla Ciebie bliskim, np. z kimś z rodziny? Lub może z jakimś specjalista, psychologiem? Masz ciężka sytuacje i wyglada na to, ze potrzebujesz pomocy nawet w formie rozmowy:((. Chciałabyś może wrócić do Polski? Tak najspokojniej zacząć z dziećmi od nowa?
 
Pytanie czy one mają luksusy skoro nie ma kasy na bilety?
Koleś wie, że może sobie na pozwolić, bo i tak nie odejdą, więc sobie pozwala, bo jest dupkiem. :/ I się nie zmieni.
Nie wiem nie wnikam w to, tylko ogólnie napisałam. Ja bym wolała być szczęśliwa i tyle. A On ją ciągle unieszczesliwia. Co to za partner do życia.
 
Vivienne1, a czy Ty może rozmawiałaś na ten temat z kimś dla Ciebie bliskim, np. z kimś z rodziny? Lub może z jakimś specjalista, psychologiem? Masz ciężka sytuacje i wyglada na to, ze potrzebujesz pomocy nawet w formie rozmowy:((. Chciałabyś może wrócić do Polski? Tak najspokojniej zacząć z dziećmi od nowa?
Mam kontakt tutaj z psychologiem że szkoły liwii bo juz roznie bywało do Pl narazie nie wrócę jak już to tutaj odejdę....
 
reklama
Ja się tak wkopalam w beznadziejną sytuację .....dopóki nie byłam w ciąży wszystko wydawało mi się łatwiejsze a teraz jestem w czarnej dupie...... dziewczyny ja chyba mam jakąś depresję juz
Myślisz że jemy zależy? On ma to w dupie.... on się nie boi tylko się cieszy że znów wygrał w swojej gierce
Nie możesz się złamać, wtedy dasz dopiero satysfakcję mężowi. Właśnie pokaż mu, że sobie radzisz jesteś silna. Chory człowiek i jego chore gierki.
 
Do góry