reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mam z nimi bardzo dobry kontakt.... Ale to wszystko naprawdę nie jest takie proste .muszę najpierw się uspokoić żeby racjonalnie pomyśleć. A gdzie ja się zawale rodzicom na głowę z dwójką dzieci
Rodzice napewno Ci pomogą i nie będą myśleć że zwalasz im się na głowę. A do porodu akurat staniesz na nogi i ulozysz sobie wszystko. Ja bym nie czekała dłużej, pakuj walizki kiedy go nie będzie i uciekaj. Póki jeszcze możesz
 
Cześć dziewczyny, witam się w nowym roku i życzę wszystkim szczęśliwego i spokojnego roku[emoji8][emoji8]

Ja czuje się jak nowo narodzona[emoji3] od rana zrobiłam dwa prania, wyszorowaną kuchnie, poćwiczyłam na orbitreku 20min i zrobiłam Mel B pośladki [emoji847][emoji847][emoji123][emoji123]
Mam mega dużo energii od jakiegoś tygodnia i zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne [emoji28]

Jest:) super rozpoczęłaś rok:)))
 
A dziewczyny nie mam siły pisać nawet
Kłócimy się o byle gowno ja od wczoraj płacze ciągle niedługo moja mama robi 50 tke i nie pojadę bo oczywiście nie ma pieniędzy na moje wycieczki ale za dwa lata jego siostra ma 40 i na to pieniądze będą .... A jak ja będę się czuła jak do matki teraz nie pojadę a do jego siostry tak? Jak nie będę chciała jechać to będzie obraza majestatu ..... on nie był już 8 lat w PL ...... może mu tak dobrze bo nie ma uczuc żadnych do rodziny ale my tesknmy a on ma to w dupie i pastwi się nad nami .... prowadzi jakieś gierki

A czy mama nie może Ci kupić biletów? Ona wie jak się sprawy mają?
 
Zajebiscie zarobić kasę i resztę mieć w dupie. Pan i władca się znalazł. Żeby chociaż dawał Ci pieniądze i nie kontrolował tak, ale on zachowuje się jakbyś była jego własnością. Jakim prawem, bo ma pieniądze to nie wszystko. Lepiej jeść suchy chleb i być szczęśliwa, niż mieć luksusy i być dreczona i nieszczęśliwa.

Pytanie czy one mają luksusy skoro nie ma kasy na bilety?
Koleś wie, że może sobie na pozwolić, bo i tak nie odejdą, więc sobie pozwala, bo jest dupkiem. :/ I się nie zmieni.
 
Ja się tak wkopalam w beznadziejną sytuację .....dopóki nie byłam w ciąży wszystko wydawało mi się łatwiejsze a teraz jestem w czarnej dupie...... dziewczyny ja chyba mam jakąś depresję juz
 
reklama
Do góry