reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No to rozwód i niech płaci alimenty na dzieci i na Ciebie, to jego obowiązek. Skoro zarabia w euro to Pl dacie dobie radę.
Powiedział ,że jak odejdę to on już zrobi tak że nie dostanę od niego ani euro .....on już się o to postara..... jest w stanie załatwić lewe papiery nawet.....
 
reklama
Mam kontakt tutaj z psychologiem że szkoły liwii bo juz roznie bywało do Pl narazie nie wrócę jak już to tutaj odejdę....
Ale tutaj będziesz sama z dwójką dzieci, a w Polsce masz wsparcie rodziny, które teraz jest Ci wyjątkowo potrzebne. Pozwól sobie pomóc, nie bierz wszystkiego na swoje barki...
 
Mam kontakt tutaj z psychologiem że szkoły liwii bo juz roznie bywało do Pl narazie nie wrócę jak już to tutaj odejdę....
Widzisz zawsze jest jakieś wyjście. Wszystko od Ciebie zależy, możesz sobie poukładać życie bez niego i być szczęśliwa jak nigdy. Masz córkę, która już nie jest malutkim dzieckiem i drugie jeszcze w brzuchu. Poradzicie sobie. Miałam koleżankę, która musiała z domu uciekac z dwoma malutkim brzdacami, to był wyczyn. Ale wszystko się dobrze skończyło. Poradziła sobie Ty tez dasz radę.
 
W PL dostaje się bodajże 1500 zł na niepełnosprawne dziecko (moja kuzynka chyba tyle dostaje na syna), plus 1000 zł z 500+ i rodzinne, ale nie wiem ile, bo mi nic się nie należy :D. Na start nie miałabyś tragedii, plus jego alimenty w euro - finansowo na początku podołasz.
 
Ale tutaj będziesz sama z dwójką dzieci, a w Polsce masz wsparcie rodziny, które teraz jest Ci wyjątkowo potrzebne. Pozwól sobie pomóc, nie bierz wszystkiego na swoje barki...
Nie mogę im się tak zwalić na głowę. Pomyślę nad złożeniem papierów tutaj na m socjalne.... tylko najpierw bym musiała zrobić separacje..... niewiem muszę dość do siebie najpierw bo nie jestem w stanie teraz myśleć normalnie
 
Ja też już właśnie nie potrafię psychicznie jestem wrakiem . Chce odejść ale nie potrafię się zebrać trudne to wszystko....
To na pewno nie jest łatwe ale pomyśl sobie, że tak miałoby wyglądac całe Twoje życie i nie pozwól na to! Wierzę, że zrobisz właściwy krok i będziesz z siebie dumna, że zrobiłaś dla swoich dzieci i siebie najlepszą rzecz nie zmuszając nikogo do takiego trudnego życia! Pamiętaj, że jesteś silną kobietą i zasługujesz na miłość i szacunek, a temu który Cię nie docenia życie i tak odpłaci. Silne kobiety biorą głęboki oddech i czekają aż karma odwali za nie całą brudną robotę!
Nie oglądaj się za siebie, widzę że jesteś blisko ze swoją rodziną więc na pewno Ci pomogą! Wierzę w Ciebie❤
 
Że CO PROSZĘ!!!
Ja pierdo... Sorry, ale jak może takie coś swojej kobiecie w ciąży powiedzieć. Wszystko ma być na tip top, a kim Ty jesteś jego służąca. Co on robi, oprócz zarabiania pieniędzy. Same przekleństwa mi się Cisna na jego temat.
Dokładnie, przysłowiowy scyzoryk sie czlowiekowi w kieszeni otwiera!!!
 
reklama
Do góry