reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mam kontakt tutaj z psychologiem że szkoły liwii bo juz roznie bywało do Pl narazie nie wrócę jak już to tutaj odejdę....

Rozumiem, bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji. Musisz kochana być silna, baaaa już jesteś. Teraz powolutku trzeba obmyśleć plan odejścia i jakiegoś zaplecza finansowego dla Ciebie i dzieci. Niewiem jak wyglada kwestia socjalu we Francji. Czy masz może obywatelstwo francuskie? Albo może Twoja córka ma?
 
reklama
A może faktycznie ja coś źle robię może ja też jestem winna nie wiem już sama.....
Wiesz mówią, że prawda i wina leżą zawsze po środku i na pewno jest w tym dużo prawdy ALE to nie zmienia faktu, że nie jesteś zmuszona do takiego życia! To nie ma sensu. Nie jesteś szczęśliwa i nie możesz liczyć na szacunek od męża - człowieka, który powinien Cię kochać, szanować i wspierać!
 
Nie mogę im się tak zwalić na głowę. Pomyślę nad złożeniem papierów tutaj na m socjalne.... tylko najpierw bym musiała zrobić separacje..... niewiem muszę dość do siebie najpierw bo nie jestem w stanie teraz myśleć normalnie

Jak tam zostaniesz to i tak będziesz miała z nim kontakt i pewnie Cię znowu urobi. Wiadomo, decyzje musisz podjąć sama, ale moim zdaniem powinnaś skontaktować się z jakimś specjalistą, bo on się na Tobą znęca, inaczej tego określić się nie da.
 
Mam z nimi bardzo dobry kontakt.... Ale to wszystko naprawdę nie jest takie proste .muszę najpierw się uspokoić żeby racjonalnie pomyśleć. A gdzie ja się zawale rodzicom na głowę z dwójką dzieci
Z czasem się.wszystko ułoży. Ja wiem ze to ciężko bo i Liwii szkoła i rodzicom się zwalisz.....Ale myślę ze to będzie i tak lepsze niż taka meczarnia psychiczną...
 
@Vivienne1 ja juz za pierwszym razem pisalam co o tym myślę i co uwazam ze powinnaś zrobic. Jesli sama nic nie zrobisz tak bedzie caly czas a z czasem nawet gorzej. Dla siebie i dla dzieci zawalcz i zrob cos z tym.


Pospalam ponad godzine i czuje sie jak zwłoki [emoji849] spalabym dalej [emoji849]
 
@Vivienne1 ja juz za pierwszym razem pisalam co o tym myślę i co uwazam ze powinnaś zrobic. Jesli sama nic nie zrobisz tak bedzie caly czas a z czasem nawet gorzej. Dla siebie i dla dzieci zawalcz i zrob cos z tym.


Pospalam ponad godzine i czuje sie jak zwłoki [emoji849] spalabym dalej [emoji849]
Ty to jesteś śpioch :p
 
reklama
Do góry