reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja jem zdecydowanie mniej niż np w pierwszej ciąży. Owszem trochę bardziej tłusto i znowu coś słodkiego do kawy wpadnie...ale generalnie nadal nie jest to jedzenie non stop, raczej 5posiłków dziennie. A mam wrażenie, że sporo przytylam przez Święta. Zobaczymy co pokaże waga jak wrócę do domu :-D

Mamy wstępny układ z mężem dot. imienia. Zgadzam się na jego Juliana, ale pod dwoma warunkami: mamy wołać Julian a nie tylko Julek i jeśli jednak jakimś cudem będzie dziewczynka to imię wybieram z córką :-D Młoda happy, bo my od początku mamy tylko jeden typ dla dziewczynki ;-) :-D

:) no to udało się kompromis zawrzeć:)
 
reklama
Cześć dziewczynki :)czytam Was od początku i chciałabym z wami zostać ,nic nie pisałam jeszcze bo ciągle miałam obawy ,to moja 5 ciąża ,2 donoszone z których mam 3 córki ,21-letnie bliźniaczki i najmłodsza 15 lat ,w zeszłym roku zaczęliśmy się starać i dwa razy nie wyszło ,w tej ciąży już nie było tej radości tylko ogromny stres i strach że znowu będzie powtórka ,ale się udało :)i prawdopodobnie będzie czwarta córka :Dtermin mam na 25.06 z om ,czekam teraz na wyniki papa z krwi i znowu stres bo ryzyka z racji wieku wysokie ,jestem dobrej myśli jednak i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grupy :)kolejna mama 40+ :D
Cześć witamy w naszych skromnych progach
 
Dziewczyny wiecie co z turkusova? Do Madeline701 napisałam wiadomość, ale nie wiem co się z dziewczynami dzieje. Naprawdę i jednej i drugiej długo już nie ma:/
 
Cześć dziewczynki :)czytam Was od początku i chciałabym z wami zostać ,nic nie pisałam jeszcze bo ciągle miałam obawy ,to moja 5 ciąża ,2 donoszone z których mam 3 córki ,21-letnie bliźniaczki i najmłodsza 15 lat ,w zeszłym roku zaczęliśmy się starać i dwa razy nie wyszło ,w tej ciąży już nie było tej radości tylko ogromny stres i strach że znowu będzie powtórka ,ale się udało :)i prawdopodobnie będzie czwarta córka :Dtermin mam na 25.06 z om ,czekam teraz na wyniki papa z krwi i znowu stres bo ryzyka z racji wieku wysokie ,jestem dobrej myśli jednak i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do grupy :)kolejna mama 40+ :D
Witaj, no to masz największą wiedzę z nas wszystkich [emoji6]
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :)szczerze powiedziawszy zdecydowałam się dla mojego tz bo on nie ma jeszcze dzieci ,starsze córki są z poprzedniego małżeństwa ,dlugo nie mogłam się zdecydować ,nie wyobrażałam sobie siebie znowu w pieluchach o_O:Dno ale ...życie bywa przewrotne i cieszę się bardzo ,siądę trochę na tyłku , wcześniej ciągle praca praca praca 7 dni w tygodniu ;)a jako młoda dziewczyna planowałam wszystkie dzieci urodzic do 25 roku ,bo tak mówili że najlepiej :-Da co do komentarzy ludzi ...jeszcze do mnie nic takiego nie dotarło ,ale pewnie dlatego że jeszcze prawie nikt nie wie a ci co wiedzą kibicują mocno ,zresztą miałabym gdzieś czyjeś opinie ,to moje życie nie ich ,nikt mi na chleb nie daje więc ...
 
reklama
Ale u Ciebie i Twojej Córeczki wszystko w porządku, prawda? Przepraszam, pewnie wspominałaś ale nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego
Spokojnie slonce genetyczne wyszly ok ... Ale mamy sporo innych problemow wodonercze kamica nerkowa alergie pokamowe hipercalciuria i teraz podejrzenie hipercalcemi .. Caly czas nas diagnozuja do tego ta nasza waga ... 3600 urodzeniowa a obecnie 7500 a ma prawie 15 miesiecy . Nasza genetyk twierdzi ze cos jest nie tak ale trzeba szukac głębiej ma zbankowana probke krwi Malgosi i czeka na dalsza diagnostyke aby robic jakoes badania molekularne czasteczek czy cos w ten desen
 
Do góry