reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

U mnie ostanio kilogram w 2 tyg...
W pierwszej ciazy przytylam 25kg a zaczęłam tyc w 20tc to teraz przytyje chyba ze 40 ;)
Ja to samo. 3kg przytyłam. W. Miesiąc od wizyty do wizyty. Przecież to dopiero początek, a gdzie dalej. Oj będzie co zrzucac, oj będzie. Ćwiczyć mi się nie chce, a poza tym się boję. Jak mam zaszkodzić to wolę się nie wysilać. No i co jeść zostało tylko. Ha ha :-D:biggrin2:
 
reklama
Hej. Czy są jakieś globulki bez recepty które możemy stosować...? Gin na urlopie, nie odbiera tel, wizyta w piatek a dostałam lekkie brazowawe plamienia, bez innych objawów. Możliwe że to od przeziębienia...?
 
Już w porządku ;)wczesniej wieczne zmęczenie ,nudności i spać bym mogła na okrągło ;)brzuch bolał ,ale może to że stresu ,biegałam co tydzień na wizyty sprawdzać czy serduszko bije ,wyniki są ok ,jedynie TSH ,spotykam się tu że dziewczyny mają podwyższone a ja mam 0,01 Endo mówi że może tak być do 20 tyg albo i całą ciążę ,jestem na dupku ,acardzie ,neoparin i witaminy
No właśnie mam wysokie 3.0 jak dobrze pamiętam. Muszę na wizytę się umówić do lekarza i kolejne tabletki. Człowiek zrobi wszystko żeby było dobrze dla bobasow.
 
Nawet nie wiesz jaka mi radość sprawiłas, że ktoś ma tak samo jak ja.
Dziewczyny tu pisały że chudna albo ta sama waga. A ja już tyje co wizytę więcej. :laugh2::)
Ja już mam 3kg na plusie:o
Widać jest nas więcej :-Da masz synów czy córki ,czy mieszane towarzystwo ? :)ja liczylam na chłopca ,troszkę przez chwilę czułam rozczarowanie ,ale tylko chwile ,taraz nie mogę się doczekać tej kruszynki :)
Mam córkę i 2 synów. Teraz zapowiada się druga córeczka ale, nie zdziwie się jak na następnym usg wyjdzie że jednak synek:D
 
Dziwnie się dzieje nowe przychodzą, a te starsze mam nadzieję że nie odchodzą. Tylko czasu nie mają na zagladanie. Myślę że dużo jest takich dziewczyn z tego co czytałam wcześniej. Być to przez przerwę świąteczną.
 
Hej. Czy są jakieś globulki bez recepty które możemy stosować...? Gin na urlopie, nie odbiera tel, wizyta w piatek a dostałam lekkie brazowawe plamienia, bez innych objawów. Możliwe że to od przeziębienia...?
Ja na Twoim miejscu pojechała bym na IP. Przebadaja Cię i jak trzeba będzie wypiszą receptę.
 
Hej. Czy są jakieś globulki bez recepty które możemy stosować...? Gin na urlopie, nie odbiera tel, wizyta w piatek a dostałam lekkie brazowawe plamienia, bez innych objawów. Możliwe że to od przeziębienia...?
Masz brazowe plamienia ? Moze najlepiej podjechac na ip ? Nawet jesli nic nie oznaczaja to lepiej zeby lekarz sprawdził.
Dziwnie się dzieje nowe przychodzą, a te starsze mam nadzieję że nie odchodzą. Tylko czasu nie mają na zagladanie. Myślę że dużo jest takich dziewczyn z tego co czytałam wcześniej. Być to przez przerwę świąteczną.
Dziewczyny juz niestety od dluzszego czasu sie nie odzywaja, i chyba nie tylko przez swieta bo przestaly sporo przed [emoji849] a szkoda bo brakuje ich [emoji849]

Mam nadzieję ze z tego grona ktore jest obecnie juz nikt nie bedzie odchodził [emoji4] widzę ze nowe dziewczyny nadrabiacie w niedziele i piszecie sporo [emoji14] zwykle przez weekend jest tu mniejszy ruch a teraz produkcja trwa [emoji14]
 
reklama
Do góry