reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry. ..
Noc do dupy miśka zrobila sobie reset w spaniu od 3.30 -6 no i wczesniej oczywiscie po 12 pobudka na cyca ... Buuuuu

Co do witamin ja biore femibion , slowmag (nie pamietam czy to sie pisze razem czy osobno a jestem poza domem) , folian , wapń i d3 ze wzgledu na diete bezmleczna
 
Oj tak wszyscy od razu wyskakują z pytaniem czy to wpadka,a później zdziwienie i tekst typu Wow, podziwiam [emoji36]
Ja to sama się dziwię sobie. Jeszcze nawet dwa trzy lata temu jak ktoś w żartach że syn by się przydał to kategorycznie mówiłam że nigdy więcej [emoji23]a tu proszę jak koleżanka urodziła córeczkę a jest w podobnym wieku co ja to odmieniło mi się o 180 stopni. I zapragnęłam mieć jeszcze jedno dzieciątko [emoji3] pewnie że czasem się boje jak to będzie i czy damy radę ale kocham to maleństwo odkąd się o nim dowiedziałam.
 
Ja to sama się dziwię sobie. Jeszcze nawet dwa trzy lata temu jak ktoś w żartach że syn by się przydał to kategorycznie mówiłam że nigdy więcej [emoji23]a tu proszę jak koleżanka urodziła córeczkę a jest w podobnym wieku co ja to odmieniło mi się o 180 stopni. I zapragnęłam mieć jeszcze jedno dzieciątko [emoji3] pewnie że czasem się boje jak to będzie i czy damy radę ale kocham to maleństwo odkąd się o nim dowiedziałam.
Ja też nie planowałam od początku 3 ale właśnie jak drugi synek skonczyl 2 lata to tak mam się zachciało.
 
reklama
Ale nam sie watek rozkrecil jak tylko ruszyla mowa o watku zamkniętym [emoji57] witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji257]
Zapomniałam dodać że suplement bez żelaza, bo niestety ale to przyjmuje już osobno. A ten doppelherz dwa razy dziennie?!
A no to ok [emoji6] to sa dwie tabletki, z podzielonym składem, mozna brac np jedna do obiadu jedna do kolacji albo obie razem [emoji6] ja biore osobno [emoji4]
Witam Dziewczyny!
Problemy z zasypianiem przywiodły mnie tutaj, nawet nie miałam pojęcia, ze istnieje takie forum, a tu już widzę ogromną ilość postów (niestety raczej nie do nadrobienia). Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? Chętnie "pogadam" z Wami o wszystkim i o niczym. A do rzeczy: spodziewam się mojego pierwszego dziecka (po prenatalnych na 80% dziewczynka), mam 30 lat, mieszkam na południu hmmm i nie wiem co jeszcze wam o sobie napisać aby dać się poznać?
Z racji dalszej ochoty na sen poczytam choć parę stron w tył
Witaj [emoji4] na kiedy tp ?
Hahaha moja córka miała niebieskie śpiochy w auta i ciuchcie :D a syn donaszał jej różowe body i rajstopki :p
No i spoko [emoji106] moj jak byl malutki to dostal kocyk - rozowy w misie i to byl jego ulubiony kocyk jakos do 1,5roku [emoji12]
Dzień dobry :-*
Jakie plany na dziś? U mnie śniadanko i póki mdłości mnie nie zabijają wyprawa nad San na obserwacje ptaków :-)
Zadnych planów no jedynie popoludniu jedziemy ogladac mieszkanie, a w ogole to dopiero wstalismy [emoji85]
Dziewczyny mam takie troche intymne pytanie. Chodzi mi o śluz...od poczatku mialam taki wodnisty mleczny i bylo go dość sporo...a wczoraj zmienil konsystencje i jest gęsty, ciągnący...trochę jak kisiel....miala tak któraś z Was?
Pierwsze co mi wyskoczyło jak wpisalam w google to odejscie czopa sluzowego...ale ja mam dopiero 14 tydzien wiec na to stanowczo za wcześnie ;)
Wizyta u ginekologa za 2 tygodnie dopiero....
Tez mam czasami taki sluz.
Uwaga dziewczyny! Wszystkie które chcą być na wątku zamkniętym proszone są o wysłanie mi wiadomości prywatnej, muszę zebrać wszystkie loginy osób które mają być na wątku i tak będzie mi najłatwiej :)
Zaraz lece wyslac [emoji6]
Dziewczyny, przypomnijcie mi, badania połówkowe są od 18 do 22 tyg( 18+0 - do 22+6), czy coś pomyliłam?
Dokladnie tak.
Ja mam miec 23 stycznia i u mnie bedzie 20+6.
No właśnie mam umówione na 21 i 5 z miesiączki, a zgodnie z usg to będzie 22 +2. Tak mi się tez zwolnienie kończy także nie wiem czy to nie za późno troszkę? Jak myślicie?
Bedzie ok [emoji4]
teoretycznie tak jak mama ginekolog pisze nawet do 26tc mozna robić to badanie bo jeszcze wtedy mozna calego dzidziusia zbadac ale granice 18+0 - 22+6 wynikaja z tego ze wtedy jest najlatwiej no i z prawa.
 
Do góry