reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry. ..
Noc do dupy miśka zrobila sobie reset w spaniu od 3.30 -6 no i wczesniej oczywiscie po 12 pobudka na cyca ... Buuuuu

Co do witamin ja biore femibion , slowmag (nie pamietam czy to sie pisze razem czy osobno a jestem poza domem) , folian , wapń i d3 ze wzgledu na diete bezmleczna
 
Oj tak wszyscy od razu wyskakują z pytaniem czy to wpadka,a później zdziwienie i tekst typu Wow, podziwiam [emoji36]
Ja to sama się dziwię sobie. Jeszcze nawet dwa trzy lata temu jak ktoś w żartach że syn by się przydał to kategorycznie mówiłam że nigdy więcej [emoji23]a tu proszę jak koleżanka urodziła córeczkę a jest w podobnym wieku co ja to odmieniło mi się o 180 stopni. I zapragnęłam mieć jeszcze jedno dzieciątko [emoji3] pewnie że czasem się boje jak to będzie i czy damy radę ale kocham to maleństwo odkąd się o nim dowiedziałam.
 
Ja to sama się dziwię sobie. Jeszcze nawet dwa trzy lata temu jak ktoś w żartach że syn by się przydał to kategorycznie mówiłam że nigdy więcej [emoji23]a tu proszę jak koleżanka urodziła córeczkę a jest w podobnym wieku co ja to odmieniło mi się o 180 stopni. I zapragnęłam mieć jeszcze jedno dzieciątko [emoji3] pewnie że czasem się boje jak to będzie i czy damy radę ale kocham to maleństwo odkąd się o nim dowiedziałam.
Ja też nie planowałam od początku 3 ale właśnie jak drugi synek skonczyl 2 lata to tak mam się zachciało.
 
reklama
Ale nam sie watek rozkrecil jak tylko ruszyla mowa o watku zamkniętym [emoji57] witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji257]
Zapomniałam dodać że suplement bez żelaza, bo niestety ale to przyjmuje już osobno. A ten doppelherz dwa razy dziennie?!
A no to ok [emoji6] to sa dwie tabletki, z podzielonym składem, mozna brac np jedna do obiadu jedna do kolacji albo obie razem [emoji6] ja biore osobno [emoji4]
Witam Dziewczyny!
Problemy z zasypianiem przywiodły mnie tutaj, nawet nie miałam pojęcia, ze istnieje takie forum, a tu już widzę ogromną ilość postów (niestety raczej nie do nadrobienia). Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? Chętnie "pogadam" z Wami o wszystkim i o niczym. A do rzeczy: spodziewam się mojego pierwszego dziecka (po prenatalnych na 80% dziewczynka), mam 30 lat, mieszkam na południu hmmm i nie wiem co jeszcze wam o sobie napisać aby dać się poznać?
Z racji dalszej ochoty na sen poczytam choć parę stron w tył
Witaj [emoji4] na kiedy tp ?
Hahaha moja córka miała niebieskie śpiochy w auta i ciuchcie :D a syn donaszał jej różowe body i rajstopki :p
No i spoko [emoji106] moj jak byl malutki to dostal kocyk - rozowy w misie i to byl jego ulubiony kocyk jakos do 1,5roku [emoji12]
Dzień dobry :-*
Jakie plany na dziś? U mnie śniadanko i póki mdłości mnie nie zabijają wyprawa nad San na obserwacje ptaków :-)
Zadnych planów no jedynie popoludniu jedziemy ogladac mieszkanie, a w ogole to dopiero wstalismy [emoji85]
Dziewczyny mam takie troche intymne pytanie. Chodzi mi o śluz...od poczatku mialam taki wodnisty mleczny i bylo go dość sporo...a wczoraj zmienil konsystencje i jest gęsty, ciągnący...trochę jak kisiel....miala tak któraś z Was?
Pierwsze co mi wyskoczyło jak wpisalam w google to odejscie czopa sluzowego...ale ja mam dopiero 14 tydzien wiec na to stanowczo za wcześnie ;)
Wizyta u ginekologa za 2 tygodnie dopiero....
Tez mam czasami taki sluz.
Uwaga dziewczyny! Wszystkie które chcą być na wątku zamkniętym proszone są o wysłanie mi wiadomości prywatnej, muszę zebrać wszystkie loginy osób które mają być na wątku i tak będzie mi najłatwiej :)
Zaraz lece wyslac [emoji6]
Dziewczyny, przypomnijcie mi, badania połówkowe są od 18 do 22 tyg( 18+0 - do 22+6), czy coś pomyliłam?
Dokladnie tak.
Ja mam miec 23 stycznia i u mnie bedzie 20+6.
No właśnie mam umówione na 21 i 5 z miesiączki, a zgodnie z usg to będzie 22 +2. Tak mi się tez zwolnienie kończy także nie wiem czy to nie za późno troszkę? Jak myślicie?
Bedzie ok [emoji4]
teoretycznie tak jak mama ginekolog pisze nawet do 26tc mozna robić to badanie bo jeszcze wtedy mozna calego dzidziusia zbadac ale granice 18+0 - 22+6 wynikaja z tego ze wtedy jest najlatwiej no i z prawa.
 
Do góry