reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Trochę mdłości, wymiotów było ale minęło. Teraz boli mnie nie raz brzuch, szybko się męczę. Przynajmniej mam ochotę coś robić, bo wcześniej totalnie nic. Mam anemię, no i skierowanie do poradni endykronologicznej. Tsh za wysokie.
Skaczace ciśnienie też nie dobrze, jak już masz rozpoznanie to teraz tylko będzie lepiej :-) :):-) :);)

A który masz tydzień? :)
 
Ciężka noc za mną. Pies dał czadu. Całą noc piszczał, sapał i grzebał w misce. Dwa razy wychodziłam z nim na spacer. Skutek: worki pod oczami, ból głowy i rozdrażnienie.
 
reklama
Do góry