reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
My wlasnie po śniadaniu. Musze zdecydowanie gorzej zacząć gotować. Może jak mi nie bedzie smakowało to będę mniej jeść ;)
Bo dzisiaj odgrzalam na sniadanie zapiekanke wczorajszą :)
Teraz najchetniej bym polezala bo noc byla ciężka ale moi mężczyźni mi tego nie wybacza pewnie więc będzie zabawa :)
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji8] my właśnie wstajemy i idziemy zjeść śniadanie [emoji39] mam takiego smaka na naleśniki mmm [emoji39][emoji39][emoji39] zjadłabym [emoji16] trochę głowa mnie boli ale myślę że jak kawkę wypije to ból minie [emoji4] Miłego dnia [emoji4]
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji8] my właśnie wstajemy i idziemy zjeść śniadanie [emoji39] mam takiego smaka na naleśniki mmm [emoji39][emoji39][emoji39] zjadłabym [emoji16] trochę głowa mnie boli ale myślę że jak kawkę wypije to ból minie [emoji4] Miłego dnia [emoji4]
Ooo ja bym zjadla z serem :) ale za leniwa jestem no i juz po śniadaniu :)
 
reklama
Do góry