reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ból głowy to u mnie też niestety norma :(
Mój tryb spania wygląda następująco - kładę się ok. 23.00, wstaję 4.30, nie śpię do 6-7 zeby później obudzić się 9-10 ^^ dobrze, ze nie mam dziecka jeszcze bo ten tryb nie miałby racji bytu ^^

Dziewczyny, Wy też ciągle myślicie o swojej ciąży? Ja nawet w nocy myśli nie mogę oderwać. O 5 rano pisałam zapytanie o wózek na OLX [emoji85]

Teraz tak już nie myśle non stop, ale w pierwszej ciąży miałam obsesje na tym punkcie:)

Cześć, ja wyszłam już z tego pieprzonego szpitala niestety na własne żądanie bo jie chcieli mnie wypuścić a nie dawali żadnych leków poza nospa i magnesem co mogę brać w domu i spać spokojnie...
Przyczyn bólu nie stwierdzili jeden lekarz tylko wspomniał że może macica tak szybko się rozrasta i dlatego a tak cisza w eterze i zero informacji więc wkurzona na maksa wypisalam się i leze w domu...

Biedna:(((
Odpoczywaj dużo!
hej hej. u mnie dzisiaj pracowity dzien. wysprzatalam samochod bo chce go sprzedac nie potrzebne nam sa dwa tym bardziej ze moj maz nie jezdzi swoim do pracy. ogarnęłam dom i bede brac sie za obiad. dzisiaj nastapila wymiana zdan miedzy mna a mezem odnośnie cukrzycy ciazowej. powiedzial ze jak usłyszy od lekarza to dopiero uwierzy a nie informacje z internetu. nie przekonam go i koniec..... czytalam przerozne fora i te normy to jest jakas wielka sciema. dawniej jak moja bratowa rodzila byly na czczo do 100 . zmieniaja je co chwile. tylko ciekawe po co. czytalam tez ze u osob z cukrzyca wywoluja porod w 39 tygodniu i koniec. a jak Wam mija sobotnie "prawie" popołudnie [emoji4]

Ja miałam cukrzyce ciążowa i urodzilam( 2017) w dniu porodu z OM czyli w 40 tygodniu, to było ryzykowne jednak. Z cukrzyca nie ma żartów i porody powinno się rozwiązywać właśnie w 38-39 tyg z powodu szybszego wapnienia łożyska m.in. U mnie z łożyskiem i przepływami było ok i uprosiła lekarza o poród wtedy kiedy się sam zacznie. Przyjechałam na usg w dniu planowanego porodu, wszystko było w porządku ale zlecono mi od tej pory codzienne ktg. Poszłam wiec po usg na ktg i tam się okazało, ze po 40 minutach już przy końcówce dzieć mi zanikał z tętnem. Zostałam już w szpitalu i zaczęto mi wywoływać poród oxy, bo planowałam urodzić sama. Niestety kiedy mi się rysowały skurcze, to synkowi spadało tętno. Szybka interwencja i cc. Także z tym czekaniem do końca z porodem to radzę przemyśleć:) z cukrzyca nie ma zartow. U nas obyło się bez komplikacji i zsmartwicy młodego, ale noe zawsze jest tak kolorowo

Jak dostaniesz skierowanie to super [emoji4] od diabetologa dostaniesz tez od razu glukometr [emoji4]
Tylko te kupowanie paskow jest wkurzajace [emoji53] jak chodzi sie prywatnie to niestety troche one kosztuja [emoji53]
Niestety paski są płatne, to prawda:(
 
reklama
U mnie wygodną opcją są legginsy+tuniki (takie bawełniane koszulowate), nie typowo ciążowe, ale mieszczące brzuch. Ale na koniec naszych ciąż to chyba jakieś letnie sukienki "namioty" się przydadzą :-D :-D :-D
Jeju, dziewczyny, co do letnich sukienek.... kupiłam już dwie na wyprzedażach w sierpniu jak jeszcze nie byłam w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85] nawet mężowi się wtedy nie przyznałam bo by pomyślał, że zwariowałam [emoji3]
 
Mąż mi powiedzial, ze dzisiaj to juz przeginam z moimi flirtami na forum ;)
Jutro bede chyba wyłączona z gry [emoji14]
Będę Was nadrabiać.
No ale w sumie ti tak: dzisiaj oprocz obiadu nie zrobilam nic i wiecznie siedze z tym telefonem zamiast sie z nimi bawić :)
Moj maly znowu chory, goraczke dostal. Mam nadzieje, ze jakoś da radę w nocy i oby usnal to ieszcze obejrzymy jakis film. Mam nadzwyczaj dużo siły bo caly dzien przelezalam :)
 
Laski się poplakalam. Moja Liwia dostała dziś okres[emoji7] 12 lat skończy w marcu. Moja pannica
20180127_194259.jpeg
 
Ja generalnie nie planuję kupowac typowo ciazowych ciuchów. Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu sukienki Pull&Bear, mam ich kilka o podobnym kroju. W czwartek dokupiłam na wyprzedażach tą ze zdjęcia :) super wygodna i posłuży do ostatnich miesięcy ;) mąż twierdzi, ze wyglądam w niej bardzo seksownie [emoji3]
Ps. Na mnie jest nieco dłuższa, z miejscem na brzuch [emoji39][emoji39][emoji39] Zobacz załącznik 928969
Bardzo fajna. Ja jestem wysoka i muszę pomyśleć o sukience takiej do kolan, bo jak brzuch mi się podniesie to większość obecnych, tych luźnych, to byłyby bardziej tuniki albo mini;)
 
Nie wiem ile prywatnie kosztuje wizyta u diabetologa. Bylam tylko raz na nfz i wtedy dostalam recepte na paski a kolejne to już diabetolog kazal mi kupowac sobie samej albo jesli chodze na nfz do gin to zeby on mi przypisywal [emoji57] a ze chodze prywatnie do gin to zostaje mi tylko bulenie za te paski[emoji849]

Bez sensu... jak już jesteś pod jej kontrola to powinnaś mieć regularne wizyty i recepty na paski. Jakoś nie rozumiem tego systemu
 
Ja właśnie szukam podkoszulek ciążowych i sukienek,ale takich,żeby były też do karmienia. Przy synku takich nie miałam, ale teraz jest większy wybór i mam nadzieje,że coś dorwę fajnego. Narazie kupiłam spodnie jeans ciążowe w H&M za 50 zł ze130. Jakoś wolę mieć osłonięty brzuch. Z synkiem też miałam termin na czerwiec i też nosiłam takie spodnie i spodnice z pasem.
No ja wlasnie no leginsy lubie te z pasem. Koszulki ciazowe sie fajnie ukladaja a inne musialabym kupoc kilka rozmiarow wieksze i one wisialy mi na plecach w rekawach itp. Takze mysle ze kilka ciazowyxh ciuchow nikomu nie zaszkodzi. Mialam tez koszule z h&m i tez idealnie sie sorawdzala bo nie wisiala mi nigdzie.
Ja wiem, ze nie unikne kupowania nowyxh ciuchów bo po prostu mam małe
 
reklama
Do góry