reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jeju, dziewczyny, co do letnich sukienek.... kupiłam już dwie na wyprzedażach w sierpniu jak jeszcze nie byłam w ciąży [emoji85][emoji85][emoji85] nawet mężowi się wtedy nie przyznałam bo by pomyślał, że zwariowałam [emoji3]
Szalejesz!!!Ja to narazie dosłownie kilka ciuszków ciążowych kupiłam i wcale nie wydają mi się wygodne, a już szczególnie te spodnie z tym pasem. Najlepsze są legginsy ale w nich trochę za zimno.
 
reklama
Co do ciuchów ciazowych raczej nie kupuję, kupiłam dwie pary spodni ciazowych bo sa mega wygodne jak sie ma juz taki brzuch jak w załączniku [emoji85] a tak to juz jakis czas temu dostałam chyba w maju od tz mamy dwie torby ciuchow, mialam je posprzedawac bo wiekszosc byla dosc duza jak na mnie ale sobie schowalam glownie sukienki do szafy z mysla ze wlasnie niedlugo bede mogla ubrac i brzuszek sie zmiesci [emoji14]
My sylwestra spedzamy z tz i jego rodzicami a ja z piccolo [emoji14] chce zeby mlody sobie posiedzial do polnocy to sobie obejrzy fajerwerki [emoji4][emoji4]


IMG_20181229_190917.jpeg
 
No ja wlasnie no leginsy lubie te z pasem. Koszulki ciazowe sie fajnie ukladaja a inne musialabym kupoc kilka rozmiarow wieksze i one wisialy mi na plecach w rekawach itp. Takze mysle ze kilka ciazowyxh ciuchow nikomu nie zaszkodzi. Mialam tez koszule z h&m i tez idealnie sie sorawdzala bo nie wisiala mi nigdzie.
Ja wiem, ze nie unikne kupowania nowyxh ciuchów bo po prostu mam małe
Też muszę się wybrać do h&m, kupiłam sobie spodnie ciążowe w Lidlu ale tak mi jakos w kolanach się marszcza i odstaja. Wzięłam za duże. Zamówiłam sobie na allegro legginsy ale są jakieś beznadziejne. Muszę ogarnąć sobie jakieś ubrania bo w końcu nie będę miała się w co ubrać [emoji1787][emoji1787]
 
Witam kochane!!!
Pora się ujawnić, bo chcecie zamknąć wątek. A ja czytam, często zaglądam. Mam na imię Daria mam 31 lat i to będzie moje pierwsze dziecko. Z racji mojego braku doświadczenia wolałam się nie ujawniać. Mój termin to 13.06.!!!

Cześć;) każda z Nas kiedyś nie miała doświadczenia w posiadaniu dzieci:)

Gratulacje
 
Też muszę się wybrać do h&m, kupiłam sobie spodnie ciążowe w Lidlu ale tak mi jakos w kolanach się marszcza i odstaja. Wzięłam za duże. Zamówiłam sobie na allegro legginsy ale są jakieś beznadziejne. Muszę ogarnąć sobie jakieś ubrania bo w końcu nie będę miała się w co ubrać [emoji1787][emoji1787]
Ja też mam te z Lidla i szczerze nie polecam. Wzięłam swój rozmiar i są za duże, ten materiał na brzuchu słabo trzyma i spodnie zjeżdżają z tyłka.
 
reklama
Bez sensu... jak już jesteś pod jej kontrola to powinnaś mieć regularne wizyty i recepty na paski. Jakoś nie rozumiem tego systemu
Nie wiem czemu taki system, to starszy lekarz i widocznie tak postepuje nie tylko ze mną. Zreszta potem moja gin troche olala moje wyniki powiedziala ze tamten diabetolog sie zupełnie nie zna i mam sie nie martwić. Potem przeprowadzka i jeszcze nie myslalam o nowym diabetologu.Tak czy siak poki co zostaje mi kupowanie pasków bez recepty
 
Do góry