reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzięki za zaufanie Dziewczyny :) z uwagi na mój zawód to teraz mam wolne i jestem na forum codziennie, ale w sumie został mi jeszcze kawałek stycznia pracujący... także myślę, że znalazłabym czas żeby podjąć się moderowania ;) chciałabym tylko drugiego naprawdę aktywnego moderatora :) czekam na stanowisko @Agatki w tej sprawie ;)
Gdyby nie była chetna to ja tez jestem za nominowaniem Kamili :)
 
reklama
Ja kupiłam dzisiaj sobie taką sukienko- tunike [emoji85]. Zobacz załącznik 928967
Ja też muszę się wybrać w końcu do sklepu i kupić jakąś tunikę/szerszy sweter i jakieś t-shirty , bo ostatnio chodzę tylko w jednym swetrze. Po pierwszej ciąży mam spodnie ciążowe, ale są jeszcze trochę za duże. Liczę, że po nowym roku wyprzedaże ruszą na dobre i ceny jeszcze trochę spadną.
Macie jakieś sprawdzone sklepy z ubraniami ciążowymi? Nie chcę ich za dużo kupować, ale kilka t shirtow/bluzek by mi się przydało. Te po pierwszej ciąży trochę zjechałam, kupilam je wtedy w h&m. Teraz szukam też sukienek, które przydadzą się w ciąży, a później do ewentualnego karmienia.
 
Ja bron boze nie mowie zeby olać forum i przejść na fb to było tylko luzno napisane hasło .. A pamiętam ostatnią rozmowe na ten temat i między innymi to ze dużo dziewczyn niema fb i nie planuje go zakładać [emoji5]
A zresztą sama jestem tu wcale nie tak długo i tak systematycznie żeby sie udzielać w takim temacie [emoji17][emoji11]

Co do anonimowości to i tutaj do końca nie jesteśmy anonimowe chociażby przez to że każdy moze tu przeczytać no i np zobaczyć jakie foto wstawiamy .
 
Ja bron boze nie mowie zeby olać forum i przejść na fb to było tylko luzno napisane hasło .. A pamiętam ostatnią rozmowe na ten temat i między innymi to ze dużo dziewczyn niema fb i nie planuje go zakładać [emoji5]

Co do anonimowości to i tutaj do końca nie jesteśmy anonimowe chociażby przez to że każdy moze tu przeczytać no i np zobaczyć jakie foto wstawiamy .
Dlatego zamknięte forum jest idealnym rozwiązaniem ;)
 
Ja też muszę się wybrać w końcu do sklepu i kupić jakąś tunikę/szerszy sweter i jakieś t-shirty , bo ostatnio chodzę tylko w jednym swetrze. Po pierwszej ciąży mam spodnie ciążowe, ale są jeszcze trochę za duże. Liczę, że po nowym roku wyprzedaże ruszą na dobre i ceny jeszcze trochę spadną.
Macie jakieś sprawdzone sklepy z ubraniami ciążowymi? Nie chcę ich za dużo kupować, ale kilka t shirtow/bluzek by mi się przydało. Te po pierwszej ciąży trochę zjechałam, kupilam je wtedy w h&m. Teraz szukam też sukienek, które przydadzą się w ciąży, a później do ewentualnego karmienia.
Ja generalnie nie planuję kupowac typowo ciazowych ciuchów. Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu sukienki Pull&Bear, mam ich kilka o podobnym kroju. W czwartek dokupiłam na wyprzedażach tą ze zdjęcia :) super wygodna i posłuży do ostatnich miesięcy ;) mąż twierdzi, ze wyglądam w niej bardzo seksownie [emoji3]
Ps. Na mnie jest nieco dłuższa, z miejscem na brzuch [emoji39][emoji39][emoji39]
Screenshot_20181229-200445_Chrome.jpeg
 
Ja też muszę się wybrać w końcu do sklepu i kupić jakąś tunikę/szerszy sweter i jakieś t-shirty , bo ostatnio chodzę tylko w jednym swetrze. Po pierwszej ciąży mam spodnie ciążowe, ale są jeszcze trochę za duże. Liczę, że po nowym roku wyprzedaże ruszą na dobre i ceny jeszcze trochę spadną.
Macie jakieś sprawdzone sklepy z ubraniami ciążowymi? Nie chcę ich za dużo kupować, ale kilka t shirtow/bluzek by mi się przydało. Te po pierwszej ciąży trochę zjechałam, kupilam je wtedy w h&m. Teraz szukam też sukienek, które przydadzą się w ciąży, a później do ewentualnego karmienia.
Ja właśnie też oprócz H&M i LC WAIKIKI nie znam żadnego sklepu w którym w spoko cenach można kupić coś stacjonarnie. [emoji53]
 
Ja też muszę się wybrać w końcu do sklepu i kupić jakąś tunikę/szerszy sweter i jakieś t-shirty , bo ostatnio chodzę tylko w jednym swetrze. Po pierwszej ciąży mam spodnie ciążowe, ale są jeszcze trochę za duże. Liczę, że po nowym roku wyprzedaże ruszą na dobre i ceny jeszcze trochę spadną.
Macie jakieś sprawdzone sklepy z ubraniami ciążowymi? Nie chcę ich za dużo kupować, ale kilka t shirtow/bluzek by mi się przydało. Te po pierwszej ciąży trochę zjechałam, kupilam je wtedy w h&m. Teraz szukam też sukienek, które przydadzą się w ciąży, a później do ewentualnego karmienia.
Ja ostatnio fajne ciuchy ciazowe na zalando przegladalam za mala kase. Stacjonarnie to w h&m jest troche ale ostatnio nic mi nie wpadlo w oko.
 
reklama
Do góry