reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Debatujemy jednak kolejny raz nad imieniem :)
Jednak Ula dalej w grze [emoji23] ja co chwilę zmieniam zdanie. Ula mi pasuje do malej dziewczynki, Urszula jakos mniej no ale kiedys urośnie.
Teraz jeszcze nasze typu to Marianna (Mania) albo Felicja (ale zaczelo nam sie ze skoda kojarzyc)
Marianna bardzo mi się podoba. A Ulę lubię bo mam taką mała roczną sąsiadkę.
U nas też ciągle debata nad imieniem. Miał być Gustaw...mąż mi teraz jeczy, że nie. Teraz woli Juliana. Mi się bardziej podoba Mieszko i Ludwik. Dobrze, ze do czerwca daleko. Póki co mam nadzieję na potwierdzenie płci 14.01.

Zdycham dziś znowu od południa...polozylam się o 16 do łóżka. Dzieciaki dały taki popis krzyku, kłótni...że i tatus i babcia z trudem ogarniali. A jak ja w końcu z pekajaca głowa zwloklam się z tego łóżka to wydarlam się na towarzystwo :-\

Jak u Was plany ma Sylwestra? My mieliśmy jechac do teściów...ale z tymi bolami głowy i mdlosciami chyba nie dam rady :-\
 
reklama
Ta z kolei ze Stradivariusa, obecnie za 49 zl ;) akurat jej nie kupiłam bo nie przepadam za takimi sukienkami pod samą szyję, ale sieciowki mają dla brzuszków super asortyment [emoji3] Zobacz załącznik 928971
Tak akurat teraz w ogole duzo takich fajnych luźnych sukienek jest :) Tez ostatnio kupilam kilka z mysla o brzuszku a wcale nie ciazowe. Dla mnie jednak na pozniejszym etapie ciazy przydatne byly podkoszulki ciazowe calkiem inaczej sie ukladaja niz te zwykle
 
ja jesli moge sie wypowiedziec to nie chce udzielac się na facebooku. za dużo ciekawskich znajomych zaraz by cos wypatrzyli. jesli bedziemy na zamknietym forum ja bardziej się otworze bo z racji "otwartsci"nie mozna byc tak otwartym [emoji6]
 
Marianna bardzo mi się podoba. A Ulę lubię bo mam taką mała roczną sąsiadkę.
U nas też ciągle debata nad imieniem. Miał być Gustaw...mąż mi teraz jeczy, że nie. Teraz woli Juliana. Mi się bardziej podoba Mieszko i Ludwik. Dobrze, ze do czerwca daleko. Póki co mam nadzieję na potwierdzenie płci 14.01.

Zdycham dziś znowu od południa...polozylam się o 16 do łóżka. Dzieciaki dały taki popis krzyku, kłótni...że i tatus i babcia z trudem ogarniali. A jak ja w końcu z pekajaca głowa zwloklam się z tego łóżka to wydarlam się na towarzystwo :-\

Jak u Was plany ma Sylwestra? My mieliśmy jechac do teściów...ale z tymi bolami głowy i mdlosciami chyba nie dam rady :-\
My idziemy na sale z mężem ciocia zostaje z dziećmi [emoji171]
 
Marianna bardzo mi się podoba. A Ulę lubię bo mam taką mała roczną sąsiadkę.
U nas też ciągle debata nad imieniem. Miał być Gustaw...mąż mi teraz jeczy, że nie. Teraz woli Juliana. Mi się bardziej podoba Mieszko i Ludwik. Dobrze, ze do czerwca daleko. Póki co mam nadzieję na potwierdzenie płci 14.01.

Zdycham dziś znowu od południa...polozylam się o 16 do łóżka. Dzieciaki dały taki popis krzyku, kłótni...że i tatus i babcia z trudem ogarniali. A jak ja w końcu z pekajaca głowa zwloklam się z tego łóżka to wydarlam się na towarzystwo :-\

Jak u Was plany ma Sylwestra? My mieliśmy jechac do teściów...ale z tymi bolami głowy i mdlosciami chyba nie dam rady :-\
Mieszko bardzo mi sie podoba :)
 
ja jesli moge sie wypowiedziec to nie chce udzielac się na facebooku. za dużo ciekawskich znajomych zaraz by cos wypatrzyli. jesli bedziemy na zamknietym forum ja bardziej się otworze bo z racji "otwartsci"nie mozna byc tak otwartym [emoji6]
Dokładnie mam to samo fb jest dla mnie zupełnie innym źródłem kontaktu i mniej anonimowe niż forum. Zostańmy tu [emoji4]
 
Tak akurat teraz w ogole duzo takich fajnych luźnych sukienek jest :) Tez ostatnio kupilam kilka z mysla o brzuszku a wcale nie ciazowe. Dla mnie jednak na pozniejszym etapie ciazy przydatne byly podkoszulki ciazowe calkiem inaczej sie ukladaja niz te zwykle
U mnie wygodną opcją są legginsy+tuniki (takie bawełniane koszulowate), nie typowo ciążowe, ale mieszczące brzuch. Ale na koniec naszych ciąż to chyba jakieś letnie sukienki "namioty" się przydadzą :-D :-D :-D
 
Tak akurat teraz w ogole duzo takich fajnych luźnych sukienek jest :) Tez ostatnio kupilam kilka z mysla o brzuszku a wcale nie ciazowe. Dla mnie jednak na pozniejszym etapie ciazy przydatne byly podkoszulki ciazowe calkiem inaczej sie ukladaja niz te zwykle

Ja właśnie szukam podkoszulek ciążowych i sukienek,ale takich,żeby były też do karmienia. Przy synku takich nie miałam, ale teraz jest większy wybór i mam nadzieje,że coś dorwę fajnego. Narazie kupiłam spodnie jeans ciążowe w H&M za 50 zł ze130. Jakoś wolę mieć osłonięty brzuch. Z synkiem też miałam termin na czerwiec i też nosiłam takie spodnie i spodnice z pasem.
 
reklama
Dokładnie mam to samo fb jest dla mnie zupełnie innym źródłem kontaktu i mniej anonimowe niż forum. Zostańmy tu [emoji4]
No właśnie.. i tak szczerze powiedziawszy w życiu bym nie zajrzała na to forum gdybym nie była w ciazy, takze jeśli ktoś nas czyta to najpewniej ktoś, kto interesuje się tematem ;) facebook natomiast jest dla wszystkich.
 
Do góry