reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
W takich warunkach to na pewno nie...
Ginekolog dosc długo chce Cie trzymać w niepewności [emoji39] a nie widać nic na foteczkach? [emoji39][emoji39][emoji39]
Nic a nic. Teraz po miesiącu przerwy mam nadzieję, że coś napomknie...
Podczas świąt wszystkie ciotki i babki dziwily się czemu jeszcze nie znamy płci! No przeżyć nie mogły ;P
 
Nie znam płci!
To moja druga ciąża, mam już 2,5 letniego chłopca, też z czerwca:)
Dla odmiany, liczymy na spokojną dziewczynkę, bo nasz skrzat nam nie daje żyć;)
 
Napilam się przed chwilą łyka coli od męża (znaczy się pół szklanki wypiłam) i od razu poczułam wreszcie pierwszy raz wyraźny ruch mojego dziecka, a tak się nie mogłam doczekać że już panikowalam
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała robiona bądź będzie mieć robiona amniopunkcje? Zastanawiam się czy tylko ja. Bardzo się boję. Ciągle Was czytam.
 
reklama
Do góry