reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Pozdrawiamy z potworkiem który ma gdzieś sen [emoji23][emoji23]
received_470722596786085.jpeg
 
reklama
Ojej :( oby nic się nie stało.
Wszystkiego najlepszego dla synka!! :)
Dostalas chociaż łóżko? U mnie sa ponoć leżaki plażowe te takie najzwyklejsze ze szmaty za 25zl/ doba ;)

Leżanka i 14 zł doba. Nawet nie skorzystam bo nie mogę synka z rak odlozyc( jest na kroplowce i głód już daje mu się niezłe we znaki)
 
Cześć!
Już dawno się zbieram, żeby tu napisać, ale ciągle coś!
Mam na imię Luiza i termin na czerwiec;) Na swoje usprawiedliwienie tak późnego dołączenia mam to, że to sam koniec czerwca, czyli teraz jestem w 13tc.
Przyjmiecie mnie do grupy??:)
Piszcie, co jeszcze mam pisać, a ja postaram się Was nadrobić !!

Jasne:) gratulacje:)
 
Cześć brzuszki!
Ale mnie forum wkurzyło, wysmarowałam super post i mnie wywaliło [emoji36] no cóż...

Chciałam tylko wrzucić fotki z ostatniego USG, miałam to zrobić w święta ale jakoś czasu brakło [emoji39]

Oto mój prawdopodobnie synek [emoji41][emoji7] zdjęcia z 21 grudnia [emoji6] na jednym z nich macha do was pozdrawiając [emoji6]Zobacz załącznik 928536Zobacz załącznik 928537
Ale śliczny . Gratulacje
 
Biedny :(
Kurcze ale skoro mu nic nie jest to bez sensu ze tak go trzymają :\

No zachowuje się normalnie( poza głodem i ciągłym płaczem), pobrali krew, wzięli mocz, jutro ordynator ma zadecydować czy robić gastroskopię czy nie. Mam nadzieje, zd nie będzie potrzeby i Nas wypiszą rano, o to się modlę. Młody w końcu padł, mam nadzieje ze pośpiesz chociaż kilka godzin.
 
No zachowuje się normalnie( poza głodem i ciągłym płaczem), pobrali krew, wzięli mocz, jutro ordynator ma zadecydować czy robić gastroskopię czy nie. Mam nadzieje, zd nie będzie potrzeby i Nas wypiszą rano, o to się modlę. Młody w końcu padł, mam nadzieje ze pośpiesz chociaż kilka godzin.
Myślę że pośpi chociaz kilka godzin....napewno dużo miał stresu biedaczek i do tego ten głód. Najważniejsze żeby mu nic nie było. Trzymam kciuki i ściskam [emoji8]
 
reklama
Do góry