reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Zaobserwowalam "wysyp" dziewczynek czerwcówek :) nawet na grupie fejsbukowej. Ciekawe, czy moment zajścia w ciążę ma jakiekolwiek znaczenie. Pewnie nie, ale tak się złożyło [emoji4]
Tez to zauwazylam [emoji12] na innym watku czerwcowek gdzie sie udzielam tez ostatnio same dziewczynki sie ujawniaja [emoji12]
Nie:), ale kiedyś ustaliliśmy ze córka to będzie Natalia, a ni się raptem odwidziało:))) także przynajmniej nie będzie o to sporów.

U Nas dzisiaj pierwsze urodziny w szpitalu:((
Jeszcze się goście nie zeszli, a Julek poszedł do łazienki jak kończyłam sałatki i polizał bądź nawet trochę zjadl( tego niestety nie wiem) żel do Wc taki przyklejany do muszli:((
Od razu ograliśmy na pogotowie, no i profilaktycznie Nas zatrzymali na dobę na obserwacje. Biedny noc nie może jeść dziś s nocy i od tego incydentu i najprawdopodobniej jutro rano tez nie będzie mógł:(((
Ech, ciężki ten dzień ale trzymajcie kciuki by nic się mu nie stało i szybko Nas jutro wypisali. W szpitalu jestem po raz pierwszy, nawet rodziłam go w prywatnej klinice także nie moje realia:((
Ojej no to "pomyslowy" kawaler ci rosnie [emoji52]
Współczuję stresu i nocki w szpitalu, oby nic mu nie bylo [emoji8]
Wrócisz, wrócisz/)
Mi mój powrót do wagi przed ciążowej zajęło 6 miesięcy, i naprawdę w pewnym momencie ćwiczyłam codziennie i zaczęłam stosować dietę. Także u mnie mam nadzieje, ze tym razem pójdzie szybciej. Narazie staram się codziennie lub co 2 dzień ćwiczyć. Muszę tylko zacząć regularnie jeść, bo do 13 nie jem nic , a na wieczór głód masakryczny.:(
Tez tak mam, do popoludnia moge nic nie jesc a wieczorem wciagne wszystko co jest w kuchni [emoji52]

Ja do wagi sprzed ciazy wrocilam po miesiacu od porodu, ale ja wtedy bylam tak zabiegana, zestresowana ze nie dziwie sie ze tak szybko mi to spadało.
Teraz startowalam z duzo wiekszej wagi no i juz nie mam tych 18lat to ciekawe co to bedzie [emoji57] ale mam cichy ambitny plan w góra rok po porodzie wrócić do wagi sprzed pierwszej ciąży, ciekawe czy mi sie uda [emoji57]
Mamy nowa tradycję z mężem :) po kazdej wizycie kupujemy cos dla nowego Potworka :)
Pokaze Wam nasze dzisiejsze wybory. P.S Mąz nie lubi różowego a sam wybierał ten komplecik i jego pierwszy wybór to byl zestaw w jakies kwiatki różowe :)Zobacz załącznik 928572Zobacz załącznik 928573
Super [emoji7]
 
reklama
Nie:), ale kiedyś ustaliliśmy ze córka to będzie Natalia, a ni się raptem odwidziało:))) także przynajmniej nie będzie o to sporów.

U Nas dzisiaj pierwsze urodziny w szpitalu:((
Jeszcze się goście nie zeszli, a Julek poszedł do łazienki jak kończyłam sałatki i polizał bądź nawet trochę zjadl( tego niestety nie wiem) żel do Wc taki przyklejany do muszli:((
Od razu ograliśmy na pogotowie, no i profilaktycznie Nas zatrzymali na dobę na obserwacje. Biedny noc nie może jeść dziś s nocy i od tego incydentu i najprawdopodobniej jutro rano tez nie będzie mógł:(((
Ech, ciężki ten dzień ale trzymajcie kciuki by nic się mu nie stało i szybko Nas jutro wypisali. W szpitalu jestem po raz pierwszy, nawet rodziłam go w prywatnej klinice także nie moje realia:((
Ojoj...trzymam kciuki za szybkie wyjście:*
 
Czytam i czytam, i chwili nie mam żeby napisać:]
Super, że tyle zna już płeć, u mnie gin zakomunikował, że dopiero na polowkowych cokolwiek powie...;/
Teraz wizyta 4.01, czyli ponad miesiąc czekania, ale szybko zleciało na szczęście;)
Byłam dziś w pracy a tam... 13 stopni w biurze, o g.12 łaskawie 18 stopni... Wkurzyłam się, zadzwonilam do szefa i poszłam do domu. Całe święta kichalam, omijalam chorych (nie pojechaliśmy do rodziny, bo tam też kichali) a tu w robo mają Cię w tyłku :/ wszyscy na urlopach, ogrzewanie na minimum a Ty siedz i licz w rękawiczkach (to samo miałam w Wigilię)
ehhh chyba jednak nie dotrwam do marca tak jak planowalam...
 
Czytam i czytam, i chwili nie mam żeby napisać:]
Super, że tyle zna już płeć, u mnie gin zakomunikował, że dopiero na polowkowych cokolwiek powie...;/
Teraz wizyta 4.01, czyli ponad miesiąc czekania, ale szybko zleciało na szczęście;)
Byłam dziś w pracy a tam... 13 stopni w biurze, o g.12 łaskawie 18 stopni... Wkurzyłam się, zadzwonilam do szefa i poszłam do domu. Całe święta kichalam, omijalam chorych (nie pojechaliśmy do rodziny, bo tam też kichali) a tu w robo mają Cię w tyłku :/ wszyscy na urlopach, ogrzewanie na minimum a Ty siedz i licz w rękawiczkach (to samo miałam w Wigilię)
ehhh chyba jednak nie dotrwam do marca tak jak planowalam...
W takich warunkach to na pewno nie...
Ginekolog dosc długo chce Cie trzymać w niepewności [emoji39] a nie widać nic na foteczkach? [emoji39][emoji39][emoji39]
 
Cześć!
Już dawno się zbieram, żeby tu napisać, ale ciągle coś!
Mam na imię Luiza i termin na czerwiec;) Na swoje usprawiedliwienie tak późnego dołączenia mam to, że to sam koniec czerwca, czyli teraz jestem w 13tc.
Przyjmiecie mnie do grupy??:)
Piszcie, co jeszcze mam pisać, a ja postaram się Was nadrobić !!
 
Cześć!
Już dawno się zbieram, żeby tu napisać, ale ciągle coś!
Mam na imię Luiza i termin na czerwiec;) Na swoje usprawiedliwienie tak późnego dołączenia mam to, że to sam koniec czerwca, czyli teraz jestem w 13tc.
Przyjmiecie mnie do grupy??:)
Piszcie, co jeszcze mam pisać, a ja postaram się Was nadrobić !!
Witaj na grupie :)) to Twoja pierwsza ciąża? Może znasz już płeć bobasa albo są jakieś podejrzenia?:))
 
Cześć!
Już dawno się zbieram, żeby tu napisać, ale ciągle coś!
Mam na imię Luiza i termin na czerwiec;) Na swoje usprawiedliwienie tak późnego dołączenia mam to, że to sam koniec czerwca, czyli teraz jestem w 13tc.
Przyjmiecie mnie do grupy??:)
Piszcie, co jeszcze mam pisać, a ja postaram się Was nadrobić !!
Witaj :) taki jest tutaj rozrzut, koniec końców wyjdzie, że będą i majówki i lipcówki ;)
 
reklama
Do góry