reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Chyba mnie jakas bezsennosc w ciazy łapie. Od 3 do 6 nie spalam :(
Za to koj Potworek wyraznie dal o sobie znać! To juz na milion procent byly ruchy. Idealnie czułam :) teraz juz mam nadzieję, ze bedzkemy sobie systematycznie tak "rozmawiać"
 
reklama
Mi się często podnosi brzuch, ale to akurat bym przypisywała buntującej się macicy, pręży mi się okropnie czasem, taka twarda kula się robi. A ruchów nie byłabym w stanie nagrać ;) Każda z nas inaczej czyta sygnały, ale super, że się pojawiają :))

Każda ciąża inna, ja w poprzedniej to pewnie dopiero po 30 tygodniu albo i później byłam w stanie nagrać jak brzuch faluje. :D Teraz to nawet macica mi nie twardnieje, może ze dwa razy się zdarzyło.

W zasadzie w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. II trymestr jest git!

Moje dziecko ma kaszel, masakra. :/

Zrobiłam sobie opalanie natryskowe, ciekawe jak będę wyglądała jak zrobi się jasno.

Dzień dobry. Zabieram się do roboty. Chatę trzeba ogarnąć, żeby mi bałaganu nie fotografowali. :)
 
Mąż po wigilii u mojej rodziny powiedział, że się strasznie głupio zachowało kilka osób, w tym moja matka. Wszyscy wiedzą o moich problemach z za niskim łożyskiem i pobytem w szpitalu, a tu on dostaje życzenia "żebyście syna mieli". Mamy już córkę, akurat jak byłam w ciąży z nią, to moja matka też wtedy życzyła mężowi po cichu syna. Strasznie przykro mi się zrobiło, że znowu to robi, jakby to było teraz ważne.
Nawet jak jeździłam z pierwszymi plamieniami po lekarzach, to też się zaraz dopytywała przez telefon, czy płeć mi powiedział. Wkurzyłam się I odpowiedziałam, że jechałam sprawdzić, czy dziecku serce bije, a nie dopytywać co widać w kroczu.
A jak byłam w szpitalu, to moja siostra mówiła do mojego męża, że to na pewno będzie chłopiec, bo z chłopakami ma się w ciąży przeboje ze szpitalem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Siostra widzę znawczyni. Olej ich!
 
Cześć dziewczyny. Trochę nie pisałam, bo rodzinka przyjechała do mnie ze Szwecji. Święta spędzałam bez telefonu :)
Jutro lecę na kolejną wizytę, a zaraz zbieram się na badania. Tak piszecie o tych ruchach A ja nic nie czuje. Chociaż to 16 tydzień i druga ciąża..
Czuję od czasu do czasu takie smyranie.. :)
 
@Silje1008 (dlaczego nie ma wyszukiwania w apce?) współczuje bardzo. Na pewno nic mu nie będzie i skończy się na strachu. Skąd tym dzieciom przychodzą do głowy tak wspaniałe pomysły :/
 
@Silje1008 jak dziś czuje się Julek? Zmrozilo mnie jak przeczytalam o Waszych perypetiach.
@Judyta26 zdrówka!

Po śniadaniu jedziemy zostawić dzieci u teściowej i na zakupy...mam nadzieję, że uda mi się jakies ciążowe tuniki i bluzki kupić ;-)
Miłego dnia.
 
Cześć!
Już dawno się zbieram, żeby tu napisać, ale ciągle coś!
Mam na imię Luiza i termin na czerwiec;) Na swoje usprawiedliwienie tak późnego dołączenia mam to, że to sam koniec czerwca, czyli teraz jestem w 13tc.
Przyjmiecie mnie do grupy??:)
Piszcie, co jeszcze mam pisać, a ja postaram się Was nadrobić !!
Witaj:)
 
reklama
Do góry