reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ze względu na to że jest to cytrus czyli owoc importowany który dostaje dość duża dawke substancji konserwującej I innej chemii A że wszystkich cytrusów ma najciensza skórke. W związku z tym najwięcej tego przedostaje się do owoca... slyszalam kiedyś ta teorię ale później o niej zapomniałam. Teraz wszędzie pachnie mandarynkami, ja mam ochotę I dosłownie chyba każdy z otoczenia marudzi żeby nie jeść teraz, odbije sobie jak skończę karmić... A teraz lepiej jednak pomarańcze lub pomelo.
Ja uwielbiam mandarynki :) tak samo jak truskawki jadlam normalnie w ciazy jak soe pojawily i pozniej po porodzie też :) dziecko nigdy wbrew temu jak kazdy mowil kolek nie miało czyli truskawki i czeresnie zaraz po porodzie nie byly takie złe
 
reklama
Eee ... Niedługo wyjdzie, że nic jeść nie można:p ... Ja tam będę nadal jadła ... Wczoraj teściowa mi jakiś artykuł z gazety kazała czytać o mixach sałat z marketów, bo tam niby e coli i że szkodzi w ciąży itp ... Po czym jadłam taki mix wczoraj na kolację :p
Dlatego tak jak napisałam później, mimo wszystko należy zachować zdrowy rozsądek bo faktycznie czytając wszystkie dobre rady można oszaleć :) niemniej ja póki co z mandarynek zrezygnowałam ;) o mixie nie slyszalam, też jadłam I zyje [emoji14] właściwie żyjemy:)
 
Ogólnie cytrusy zgodnie z dieta ciężarnej są ok... Ale umiarkowanie. Ze względu właśnie na chemię I na to że często wywołują alergie -chociaż z tym akurat nigdy nie miałam problemu. No i że względu na to że mogą wywoływać zgage która I tak W ciąży jest u niektorych dość dokuczliwa. Oczywiście jestem zwolenniczką słuchania swojego organizmu I zdrowego rozsadku ale mimo wszystko z mandarynek poki co zrezygnowalam
Szanuję Twój wybór, ale ja nie będę na to zważać ;) we wszystkim jest chemia. Wolę przykładowo ograniczać do minimum mięso niż mandarynki [emoji39]
 
Ja uwielbiam mandarynki :) tak samo jak truskawki jadlam normalnie w ciazy jak soe pojawily i pozniej po porodzie też :) dziecko nigdy wbrew temu jak kazdy mowil kolek nie miało czyli truskawki i czeresnie zaraz po porodzie nie byly takie złe
Dlatego tak jak napisałam później jestem zwolenniczką słuchania własnego organizmu i zdrowego rozsądku żeby w tym wszystkim nie oszalec. Ale z mandarynek jednak zrezygnowałam :) póki co...
 
Mój mąż mnie o zdradę podejrzewa bo tyle piszę...
Mówię mu, ze to forum.
Zaczął podpytywac co takiego tu piszemy. Mówię, ze tak o wszystkim i o niczym.
To on "a to luz myślałem, że może na mężów narzekają" Nawet nie wpadl na to, ze to ja narzekam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dlatego tak jak napisałam później, mimo wszystko należy zachować zdrowy rozsądek bo faktycznie czytając wszystkie dobre rady można oszaleć :) niemniej ja póki co z mandarynek zrezygnowałam ;) o mixie nie slyszalam, też jadłam I zyje [emoji14] właściwie żyjemy:)
Czytałam żeby nie przesadzac z ilością a skórkę zawsze można sparzyć ;) ale jeśli chodzi o kp to odpadaja całkowice
 
Mój mąż mnie o zdradę podejrzewa bo tyle piszę...
Mówię mu, ze to forum.
Zaczął podpytywac co takiego tu piszemy. Mówię, ze tak o wszystkim i o niczym.
To on "a to luz myślałem, że może na mężów narzekają" Nawet nie wpadl na to, ze to ja narzekam [emoji23][emoji23][emoji23]
Haha! Mój mąż też mnie podpytuje co my tu piszemy i stwierdza, że się uzależniam od tego miejsca.:D Innych używek mi nie wolno, więc ta jedna, niewinna nie zaszkodzi :D
 
Szanuję Twój wybór, ale ja nie będę na to zważać ;) we wszystkim jest chemia. Wolę przykładowo ograniczać do minimum mięso niż mandarynki [emoji39]
Pytalyscie czemu mnie ostrzegaja to napisalam [emoji14] ja nikomu absplutnie nie zabraniam kazdy tez wie co mu sluzy a co nie... z tyk ze chemia jest wszedzie. Teraz bardzoej na to uwazam i bardziej sie przykladam do mycia wszystkiego ale tez nie mozna popasc w paranoje.
A co do miesa to ja z osoby która ogólnie mięsa przed ciaza nie bardzo tak ostatnie dwa miesiące byłam pierwsza do każdego kotleta :D na szczęście już się to unormowalo.
 
Mój mąż mnie o zdradę podejrzewa bo tyle piszę...
Mówię mu, ze to forum.
Zaczął podpytywac co takiego tu piszemy. Mówię, ze tak o wszystkim i o niczym.
To on "a to luz myślałem, że może na mężów narzekają" Nawet nie wpadl na to, ze to ja narzekam [emoji23][emoji23][emoji23]
Mój jakiś czas temu też o to wypytywał i twierdzil że założyk konto i bedzię sprawdzać co pisze :D
 
reklama
Mój mąż mnie o zdradę podejrzewa bo tyle piszę...
Mówię mu, ze to forum.
Zaczął podpytywac co takiego tu piszemy. Mówię, ze tak o wszystkim i o niczym.
To on "a to luz myślałem, że może na mężów narzekają" Nawet nie wpadl na to, ze to ja narzekam [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj wczoraj chciał poczytać [emoji23] uważaj bo się zaloguje pod falszywym nickiem I będzie podgladac [emoji23]
 
Do góry