reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Pytalyscie czemu mnie ostrzegaja to napisalam [emoji14] ja nikomu absplutnie nie zabraniam kazdy tez wie co mu sluzy a co nie... z tyk ze chemia jest wszedzie. Teraz bardzoej na to uwazam i bardziej sie przykladam do mycia wszystkiego ale tez nie mozna popasc w paranoje.
A co do miesa to ja z osoby która ogólnie mięsa przed ciaza nie bardzo tak ostatnie dwa miesiące byłam pierwsza do każdego kotleta :D na szczęście już się to unormowalo.
A to chyba częste, że smaki się zmieniają. ;)
Też zwracam uwagę na mycie warzyw i owoców, bo nie przechodziłam toksoplazmozy.
 
reklama
Nikt nie wie ile ma rzeczy dopóki się nie przeprowadzi [emoji14]

Dokładnie, my jak się przeprowadzaliśmy do większego mieszkania z 34m2 na 60m2 to zapakowaliśmy 8x auto. Uprzedzam że nie przewoziliśmy mebli poza stolikiem kawowym, biurkiem i fotelem i orbitrekiem :D nie wiem skąd się w tym małym mieszkaniu wzięło tyle rzeczy :O
 
Przeprowadzki to masakra jakas jest ;p A jeszcze z dziećmi to szczerze nie umiem sobie tego wyobrazić;p
Mam nadzieję, że nie będziemy się przeprowadzać w najbliższym czasie. Remont jeszcze przed nami pewnie kiedyś no ale póki co w sumie nic nie musimy robić bo mieszkamy dopiero dwa lata. Tzn no pomalowac ściany by się przydalo ale i to mnie przeraża
 
Dokładnie, my jak się przeprowadzaliśmy do większego mieszkania z 34m2 na 60m2 to zapakowaliśmy 8x auto. Uprzedzam że nie przewoziliśmy mebli poza stolikiem kawowym, biurkiem i fotelem i orbitrekiem :D nie wiem skąd się w tym małym mieszkaniu wzięło tyle rzeczy :O
A no właśnie otóż to :)
 
reklama
A to chyba częste, że smaki się zmieniają. ;)
Też zwracam uwagę na mycie warzyw i owoców, bo nie przechodziłam toksoplazmozy.
Ja mam znowu wymówkę przsd sprzątaniem kuwety kota [emoji23]
Co prawda moj kot niewychodzący i raczej palców po sprzątaniu bym nie oblizywala zeby sie czymkolwiek zarazić (oczywiscie ręka nie sprzatam) no ale jak mam wymowke to nie robie tego.
 
Do góry