reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Haha! i może jeszcze chcesz powiedzieć, że nic nie kupisz przed 9 miesięcy?! Zdecydowanie nie wierzę [emoji23][emoji23][emoji23]
Ciuszków opór, też będę się rozglądać za taką paką ;)
Bede kupowac juz wieksze na kolejne miesiace [emoji14]
Mysle ze warto poszukac na olx, jak widac mozna bardzo dobrze trafic na fajne ubranka [emoji6]
@Kaamilaaa przeprowadziliśmy się w czerwcu ze Śląska na Pomorze. Wszystko na jeden raz...pakowalismy 2tyg, z czego 3 ostatnie dni mega intensywnie. Niby dużo rzeczy rozdalam (np ubranka znajomym mamom), wrzuciłam...a i tak pudeł mieliśmy masę+łóżko pietrowe. Człowiek jest niesamowitym chomikiem ;-)
Nawet mi nie mow bo ja juz widze co to bedzie [emoji87] my bedziemy mieli mase pudel z ubraniami, zabawkami, ksiazkami, wszystkimi duperelami, a do tego meble z salonu czyli zestaw 3szaf, tv, meble z pokoju lozko, biurko + komputer, dwie szafiki, biurko z pokoju mlodego, jego łóżko, szafa i fotel [emoji87][emoji85] nie mam pojecia jak tz to zorganizuje [emoji85]
 
reklama
Bede kupowac juz wieksze na kolejne miesiace [emoji14]
Mysle ze warto poszukac na olx, jak widac mozna bardzo dobrze trafic na fajne ubranka [emoji6]Nawet mi nie mow bo ja juz widze co to bedzie [emoji87] my bedziemy mieli mase pudel z ubraniami, zabawkami, ksiazkami, wszystkimi duperelami, a do tego meble z salonu czyli zestaw 3szaf, tv, meble z pokoju lozko, biurko + komputer, dwie szafiki, biurko z pokoju mlodego, jego łóżko, szafa i fotel [emoji87][emoji85] nie mam pojecia jak tz to zorganizuje [emoji85]
My w tym roku mieliśmy przeprowadzkę 900 km... zapakowane całe kombi I wynajęta przyczepa do 700 kg w którą spakowane było jakieś 1.5 t bo jak się okazało mamy duzo więcej niż sądzilismy(mimo tego że kilka mebli sprzedalismy) A nie było możliwości na 2 razy... 14 h z duszą na ramieniu [emoji33] nigdy więcej takich akcji.
 
Dlaczego Cię ostrzegają?
Ze względu na to że jest to cytrus czyli owoc importowany który dostaje dość duża dawke substancji konserwującej I innej chemii A że wszystkich cytrusów ma najciensza skórke. W związku z tym najwięcej tego przedostaje się do owoca... slyszalam kiedyś ta teorię ale później o niej zapomniałam. Teraz wszędzie pachnie mandarynkami, ja mam ochotę I dosłownie chyba każdy z otoczenia marudzi żeby nie jeść teraz, odbije sobie jak skończę karmić... A teraz lepiej jednak pomarańcze lub pomelo.
 
Ogólnie cytrusy zgodnie z dieta ciężarnej są ok... Ale umiarkowanie. Ze względu właśnie na chemię I na to że często wywołują alergie -chociaż z tym akurat nigdy nie miałam problemu. No i że względu na to że mogą wywoływać zgage która I tak W ciąży jest u niektorych dość dokuczliwa. Oczywiście jestem zwolenniczką słuchania swojego organizmu I zdrowego rozsadku ale mimo wszystko z mandarynek poki co zrezygnowalam
 
Ze względu na to że jest to cytrus czyli owoc importowany który dostaje dość duża dawke substancji konserwującej I innej chemii A że wszystkich cytrusów ma najciensza skórke. W związku z tym najwięcej tego przedostaje się do owoca... slyszalam kiedyś ta teorię ale później o niej zapomniałam. Teraz wszędzie pachnie mandarynkami, ja mam ochotę I dosłownie chyba każdy z otoczenia marudzi żeby nie jeść teraz, odbije sobie jak skończę karmić... A teraz lepiej jednak pomarańcze lub pomelo.
Eee ... Niedługo wyjdzie, że nic jeść nie można:p ... Ja tam będę nadal jadła ... Wczoraj teściowa mi jakiś artykuł z gazety kazała czytać o mixach sałat z marketów, bo tam niby e coli i że szkodzi w ciąży itp ... Po czym jadłam taki mix wczoraj na kolację :p
 
reklama
My też dwa lata temu się przeprowadziliśmy z kawalerki! A rzeczy zajęły nam cale nasze nowe mieszkanie :) nie bylo w tym żadnych mebli, no i jeszcze rzeczy dla dzidzi specjalnie czekalismy do przeprowadzki z zakupami.
Przeprowadzki to masakra jakas jest ;p A jeszcze z dziećmi to szczerze nie umiem sobie tego wyobrazić;p
 
Do góry