reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mnie też zdenerwowało to coś , jakby sytuacja miała miejsce na żywo chyba by zarobiła ode mnie w zęby :p
Ja gdzieś czytałam , że pompowane lepsze i też bym chciała z takimi kupić :)
Ja miałam rozne kola i pompowane i piankowe i mniejsze i większe, no i zdecydowanie najlepiej wypadły większe, pompowane i z przodu obrotowe z możliwością blokady
 
reklama
@Kaamilaaa ja też dzisiaj mam takie bóle dołem, właśnie wzięłam nospe i magnez, zaraz zjem kolacje i idę się położyć
Ten troll mnie doprowadził do strasznego wkur...a

@Vivienne 1 bardzo podobny do bugaboo, bardzo ładny tylko ma piankowe koła, a ja wolę na pompowanych

@Wiol86 na wątku ze zdjęciami brzuszków kokosova wrzuciłam link gdzie można sobie pobrać za darmo

Jutro idę rano na badania, mam nadzieje, że jakoś wytrzymam głodna i nie padne po drodze ...
Mnie tez strasznie wkurzyla. Ehh szkoda naszych nerwów bo jak widac tego trolla to bardzo smieszylo [emoji53]
 
Dopadła mnie zgaga! Tragedia chyba nie usnę orzez to... Nie mam w domu migdałów które niby pomagają a nie wiem co jeszcze dziala
 
reklama
Ciężki dzień mam dziś dziewczyny. Tak się pozarlan z tz że mam wszystkiego dość i zastanawiam się czy jest odpowiedni dla mnie i moich dzieci....... małżeństwo to najlepszy okulista.... chodzę i rycze od 4 popołudniu
 
Do góry