reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzisiaj to ja się pochwalę kolacja :)
Tadam !!!
IMG_20181130_185934964.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181130_185934964.jpg
    IMG_20181130_185934964.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 222
reklama
Mnie też coś kłuje w brzuchu , do tego chyba jakaś infekcja mnie dopada, bo zaczyna swędziec... I znów w poniedziałek trzeba lecieć do ginki
Oj wspolczuje infekcji, poki co narazie mam spokoj ale w pierwszej ciazy mialam praktycznie non stop [emoji53]
To moze w poniedzialek uda sie podejrzeć malenstwo od razu ? [emoji14]
 
U mnie generalnie tez teraz jest problem. Bo zawsze robilam 2 razy dziennie a teraz jak raz to jest cud.
Tez witaminy z zelazem moga nasilac takie dolegliwosci niestety.
Kurczę to z takich naturalnych metod to juz samanie wiem co działa. A jablko?
A może kawa ? Jedna dziennie dozwolona A na wielu ludzi działa. Szczególnie ta z mlekiem :)
 
A no wlasnie o kawie zapomnialam :) tyle, ze mnie odrzucilo od kawy
Mnie przez pierwsze 3 tyg też Ale później wypiłam słaba rozpuszczalna A teraz normalnie pije z ekspresu tylko słabsza niż kiedyś. I w razie czego działa :) Zielona herbata też dobra na trawienie... o ile lubisz No i wiadomo nie za duzo.
 
Mnie przez pierwsze 3 tyg też Ale później wypiłam słaba rozpuszczalna A teraz normalnie pije z ekspresu tylko słabsza niż kiedyś. I w razie czego działa :) Zielona herbata też dobra na trawienie... o ile lubisz No i wiadomo nie za duzo.
Zielona herbatę bardzo lubie :)
A kawe to właśnie tylko z ekspresu
 
reklama
Do góry