reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja tak samo czekam jaka płeć [emoji6]

też bym już bardzo chciała wiedzieć :)) ja nie mam jakiś przeczuć na konkretną płeć, nie wiem czy tylko ja tak mam :( koleżanki się pytają czy mam jakieś przeczucia a ja nie mam żadnych. Oczywiście i z chłopca i dziewczynki będę się cieszyć ogromnie ale zazdroszczę dziewczynom które mają jakiekolwiek przeczucia co do płci dzidziusia :)
 
reklama
też bym już bardzo chciała wiedzieć :)) ja nie mam jakiś przeczuć na konkretną płeć, nie wiem czy tylko ja tak mam :( koleżanki się pytają czy mam jakieś przeczucia a ja nie mam żadnych. Oczywiście i z chłopca i dziewczynki będę się cieszyć ogromnie ale zazdroszczę dziewczynom które mają jakiekolwiek przeczucia co do płci dzidziusia :)
Ja mam tak samo :) zero jakichkolwiek przeczuć :) także nie jesteś sama :)
 
Witam się z rana, zajadam śniadanko i za chwilę idę budzic dzieci. U nas wieczorem i w nocy padał marznacy deszcz, mam nadzieję, że na drogach nie bedzie bardzo ślisko, bo juz mam stres jak do pracy dojadę.
też bym już bardzo chciała wiedzieć :)) ja nie mam jakiś przeczuć na konkretną płeć, nie wiem czy tylko ja tak mam :( koleżanki się pytają czy mam jakieś przeczucia a ja nie mam żadnych. Oczywiście i z chłopca i dziewczynki będę się cieszyć ogromnie ale zazdroszczę dziewczynom które mają jakiekolwiek przeczucia co do płci dzidziusia :)
Ja w sumie w domu mam i syna i córkę, więc jest mi wszystko jedno. Ale nie wiem dlaczego wydaje mi sie, że będzie dziewczynka.

Co do wyprawki to my tak naprawde z ubrań mamy wszystko, fotelik, łóżeczko, lezaczki też. Na pewno musimy kupic wózek ale to na olx bede szukala. Chociaz hak znam siebie to cos nowego napewbo jeszcze dokupie. Tylko jak sobie pomysle że czeka mnie przeszukanie tych wszystkich pudel co mam na strychu to mnie to przeraża. Chyba tydzień mi to zajmie.
 
Dzisiaj miałam wyniki moczu. No i mam wysokie pH - aż 8.
Nie czekając na czwartkową wizytę sprawdzam wyniki i wujka Google [emoji16] oczywiście nie biorę tego na poważnie, ale zobaczcie co napisali [emoji23]

"Ph moczu w ciąży a płeć dziecka
Na internetowych forach często można się spotkać z zapytanie: ph moczu w ciąży a płeć dziecka. Czy z ph moczu można wnioskować czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka? Pokutuje mit, że ph moczu w ciąży w granicach 5-6 wróży nadejście na świat dziewczynki, a 7-8 – chłopca. Ale właśnie... kluczowe jest słowo „wróży”.
[emoji23][emoji23]
Też sprawdziłam i w ciazy z synkiem tez mialam zawsze ph 8 raz tylko 6,5. Teraz tez mam 8. Tyle, ze chyba też średnio w to wierzę
 
Witam się w 11tyg :-)
Z tej okazji po raz pierwszy od 6tyg jem moje ukochane przedciazowe śniadanie (do tej pory było ble i fuj :-D ): kaszę jaglaną z figami, morelami, żurawiną, jabłkiem i olejem lnianym. Mistrzostwo :-D :p

O 9.40 wizyta ;-)
 
Witam się w 11tyg :-)
Z tej okazji po raz pierwszy od 6tyg jem moje ukochane przedciazowe śniadanie (do tej pory było ble i fuj :-D ): kaszę jaglaną z figami, morelami, żurawiną, jabłkiem i olejem lnianym. Mistrzostwo :-D :p

O 9.40 wizyta ;-)
Daj znać po wizycie [emoji846]
U mnie dziś 12 tydzień [emoji7], czyli witamy II trymestr huraaaaa [emoji322][emoji322][emoji322]
Wizyta jutro o 16.00
IMG_20181121_073546.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181121_073546.jpeg
    IMG_20181121_073546.jpeg
    39 KB · Wyświetleń: 313
też bym już bardzo chciała wiedzieć :)) ja nie mam jakiś przeczuć na konkretną płeć, nie wiem czy tylko ja tak mam :( koleżanki się pytają czy mam jakieś przeczucia a ja nie mam żadnych. Oczywiście i z chłopca i dziewczynki będę się cieszyć ogromnie ale zazdroszczę dziewczynom które mają jakiekolwiek przeczucia co do płci dzidziusia :)


Mam tak samo. Od początku ZERO przeczucia czy dziewczynka czy też chłopczyk. Objawów na określenie któż to tam - brak. Zero jem tak samo słodkie jak kwaśne. Wyglądam bez zmian itd heh ;p ;)
 
reklama
Do góry