reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzisiaj miałam wyniki moczu. No i mam wysokie pH - aż 8.
Nie czekając na czwartkową wizytę sprawdzam wyniki i wujka Google [emoji16] oczywiście nie biorę tego na poważnie, ale zobaczcie co napisali [emoji23]

"Ph moczu w ciąży a płeć dziecka
Na internetowych forach często można się spotkać z zapytanie: ph moczu w ciąży a płeć dziecka. Czy z ph moczu można wnioskować czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka? Pokutuje mit, że ph moczu w ciąży w granicach 5-6 wróży nadejście na świat dziewczynki, a 7-8 – chłopca. Ale właśnie... kluczowe jest słowo „wróży”.
[emoji23][emoji23]
 
Dzisiaj miałam wyniki moczu. No i mam wysokie pH - aż 8.
Nie czekając na czwartkową wizytę sprawdzam wyniki i wujka Google [emoji16] oczywiście nie biorę tego na poważnie, ale zobaczcie co napisali [emoji23]

"Ph moczu w ciąży a płeć dziecka
Na internetowych forach często można się spotkać z zapytanie: ph moczu w ciąży a płeć dziecka. Czy z ph moczu można wnioskować czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka? Pokutuje mit, że ph moczu w ciąży w granicach 5-6 wróży nadejście na świat dziewczynki, a 7-8 – chłopca. Ale właśnie... kluczowe jest słowo „wróży”.
[emoji23][emoji23]
Tez to czytałam, moje pH to 5 więc kolejny "dowód" na dziewczynkę [emoji38]
 
Hej! Witam się po długiej przerwie.. Nie ogarniam [emoji6][emoji6] temat ubranek więc u nas najdłużej szły ubranka 62 (56 w sumie chwilę) i też od początku łatwiej było mi ubrać mała w 62 (była moim pierwszym dzieckiem a stres jest).
Jeśli chodźi o wózek i to co mogę poradzić. Oszxzedzajcie na tym pierwszym. Kupcie używany. Są świetne grupy na fb z każdą marka. Uwierzcie że jak tylko przesiadziecie się na spacerówke to od razu będziecie chciały kupować coś zwinnego i małego a nie te od 3w1. My osobiście mamy mutsy Evo i bardzo lubię ten wózek. Kupiłam nowy ale drugi raz szukalabym używanego. 70% ogłoszeń to wózki które nie mają roku. Ja kupiłam nowy za 2,5tys, używany bym miała wózek klasę wyżej. Jedyne co trzeba kupić nowe to porządny fotelik do samochodu.
Pozdrawiam
ja nie inwestowałam w wozek, odłożyłam na porządny fotelik. Młodsza jezdzi w reverso plus, a starszak w transformer xt. Mozesz sobie je obejrzeć, ja z czystym sumieniem polecam ci :)
 
reklama
To tak jak ja, też na samym początku uciekłam... Samo stanie 8 godzin na nogach jest męczące, a tu jeszcze dzwigaj, skacz po drabinie i jeszcze wiecznie pretensje od gory...

Ja akurat w biurze wiec nie fizycznie ale psychicznie... Do tego mam jeszcze zdiagnozowaną chorobę zw. z obrzękami nóg więc siedząc w pracy 8h mogłoby mi się nasilić, niewykluczone (odpukać) że odpoczywając w domu się nie pogorszy pod wpływem hormonów ale ryzyko jest dużo mniejsze
 
Do góry