reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny przebrnelam przez to . Skończyłam cały wątek . Gratuluję wszystkim pieknych fasolkek . Ja jeszcze zdjęć nie mam bo idę dopiero na pierwszą wizytę . Wiem trochę późno ,ale tu się raczejna niczym nie spieszą.... Tak na lajcie wszystko.... mam już badania prawie wszystkie ok oprócz prób watrobowych .podwyższone . Miala może któraś z Was tak?
 
Dziewczyny a macie jakieś magiczne sposoby na mdłości? Imbir nie pomaga...migdały też...guma do żucia przynosi ulgę narazie :)

Oj łączę się z Tobą w bólu. Mnie przez całe dni boli mnie głowa i boli żołądek. Muszę minimum co 2 godziny coś zjeść, ale to też tylko na chwilkę pomaga. Nam już dość. Ledwo żyje.
 
Dziewczyny przebrnelam przez to . Skończyłam cały wątek . Gratuluję wszystkim pieknych fasolkek . Ja jeszcze zdjęć nie mam bo idę dopiero na pierwszą wizytę . Wiem trochę późno ,ale tu się raczejna niczym nie spieszą.... Tak na lajcie wszystko.... mam już badania prawie wszystkie ok oprócz prób watrobowych .podwyższone . Miala może któraś z Was tak?
Hmm, chodzi poziom bilirubiny we krwi? Ja miałam w normie akurat.
Po pierwszej wizycie koniecznie pochwal się fotką [emoji5]
 
A ja już po wizycie, na szczęście wszystko jest ok, bo szłam wystraszona, rano zauważyłam małą plamke krwi, do tego częste bóle brzucha i jeszcze to wysokie tsh, także miałam czarne myśli. Dzidziuś ma już 3,80 cm i 10 tc+3dn
Jaki duży Dzidziuś! Jestem przeokropnie ciekawa jak mój bąbelek rośnie, (dziś mam 10 + 2).. [emoji5] [emoji5] [emoji5]
 
reklama
Do góry