reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja wczesnien chodzilan do kobiety ale teraz wole mężczyzn. Wedlug mnie sa bardziej delikatni.

Co do porodu z mezem to nie wiem jak to bedzie. Przy pierwszym na calej akcji byl na korytarzu o przyszedl dopiero jak synek byl juz po badaniach. Przy córce wszedl jak tylko sie urodzila i byla jeszcze pepowona polaczona a teraz nie wiem w sumie jeszcze o tym nie rozmawialismy.
 
reklama
No właśnie tez sie tego obawiam [emoji57] choc moj tz nie jest taki zeby cokolwiek go obrzydzalo no ale jednak [emoji57]
Zreszta wiem jak jest teraz jak on mi czasami mowi cos w dobrej wierze ze spokojnie, ze dam rade czy cos i czesto sie wkurzam o to,to juz widze co by bylo oprzy porodzie [emoji23] biedny by tam byl a ja nie mam ochoty zeby mi stal przy glowie i non stop nawijal jak to on [emoji57] wiem ze sobie poradze duuuzo lepiej sama [emoji6]Zdążysz [emoji6] tym bardziej jak twoja lekarka sama ci to zalatwia [emoji6] ja dzis dzwonilam i od razu znalazl sie termin a balam sie ze moze byc ciezko skoro na nfz..[emoji57] ja dzis mam dokladnie 10+0 i usg umowione na 12+5 [emoji6]
ok:) to oby i mi sie udalo:)
 
Są tu mamy chłopców no nie ? Podpowiecie co kupic 4latkowi na prezent swiateczny ? Normalnie brak pomysłów totalnie [emoji19]
 
Ja mam całe mnóstwo planów :) Mam już całą listę książek do przeczytania i filmów do obejrzenia, planuję chodzić na fitness dla ciężarnych, na dłuuuugie spacery z psem (teraz nie zawsze mam czas pracując i zajmując się córeczką), wywołać zaległe zdjęcia, przygotować się do przeprowadzki (czyli zrobić wielki remanent we wszystkich rzeczach), spotykać się w ciągu dnia na kawkę z sąsiadką. Lubię moją pracę ale dosłownie odliczam dni do końca :)
Też mam takie plany ale będę pracować pewnie do kwietnia /maja, więc dużo czasu mi nie zostanie.

Teraz czytam o tym w necie to wszystkie źródła twierdzą ze powinno się wykonywać to badanie najwcześniej dwa dni przed usg ale najlepszy wynik osiąga się robiąc badanie w tym samym dniu... teraz to ja już zgłupiałam :(
Ja mam w tym samym dniu. Nie wiem skąd informacje że powinno być inaczej.
No nie dajmy soe zwariowac. Jakby to bylo niebezpieczne to nie mogloby byc sprzedawane. Jak ja bym tak na wszystko zwracala uwage to mialabym megw syf w domu bo męża mam tylko w weekend w domu.
Otóż to! Przecież nie kapiemy się w tym :p

Męża do porodu zdecydowanie biorę, zrobił to niech pomaga! Pójść pod prysznic, masaż zrobić, podać wodę czy zawołać położoną.
Jak kogoś to brzydzi, to jest niedojrzałym gówniarzem, który nie wie skąd się biorą dzieci.
 
reklama
Też nie chciałabym męża przy porodzie. Najlepsze jest to jaka pytam koleżanek które miały poród z mężem to mówią że super i w ogóle polecają, a jak zapytałam mężów to wiecie co usłyszałam trauma i dramat, jeden to mi powiedział że mu to z ochydzilo kobiety ;) oczywiście pewnie są wyjątki. No ale ja jestem na nie od początku chociaż przy cesarce i tak pewnie nie ma wyboru.
Facet, ktory mowi tak o swojej kobiecie, ktora wydala na swiat jego dziecko jest dla mnie zwyklym niedojrzalym dupkiem.
 
Do góry