reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Z kręgosłupem miałam spokój od kiedy zaczęłam trenować, wzmocniłam mięśnie i bóle ustąpiły. Wcześniej doskwierał mi bardzo.. ale ja całe życie spędziłam w pozycji siedzącej - po kilka godzin przy fortepianie od 6 roku życia czyli już ponad 20 lat... poza tym chodzę w wysokich butach od dawna.
Współczuję przeżyć i dzięki za poradę - chyba faktycznie skorzystam z porady lekarza..

Rozumiem Cię bardzo dobrze, ja muszę już ćwiczyć codziennie do końca życia, no i pomimo ciąży ćwiczę od samego początku natomiast teraz robię tylko zestawy dla kobiet w ciąży wzmacniające plecy właśnie. Idź do lekarza, a jak będziesz wiedzieć co Ci dolega to zastanów się nad właśnie wzmacnianie pleców szczególnie teraz, ale jak lekarz pozwoli. Trzymam kciuki za zdrowie
 
reklama
Jest to możliwe, a może to kolka jelitowa? Mnie czasem tak boli, a jak sobie "popierdze" sorki za dosadność to przechodzi
A tak sie jeszcze zastanawiam. Bo jak ogladam zdjecia z usg to pęcherzyk ciazowy jest okrągły. A moj dzisiaj byl taki plaski i dluuugi...ale gin nic nie powiedziala na ten temat...któraś z Was tez tak miala?
Na synka taki był :)
 
Jestem po wizycie. Lekarka zlapala sie za glowe widzac moje siniaki, ale wszystko jest ok. Groszek ma 32 mm, 9 tydzien i 6 dni. Kolejna wizyta za miesiac.
Kulka u gory to glowka, na dole brzuszek a kropki obok glowy to raczki :)
 

Załączniki

  • IMG_20181107_124130.jpg
    IMG_20181107_124130.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 108
Cześć dziewczyny! Trzyman kciuki za wszystkie wizyty, gratuluję już odbytych i trzymam kciuki za te, które dziś wyjątkowo się stresują [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Piszę bardzo ogólnie, mało personalnie, bo ostatnio mam dużo mniej czasu, w pracy młyn, wczoraj cały dzień w delegacji, w domu ciągle coś do zrobienia i do tego też nienajlepszy humor. Pokłóciłam się z mężem, oczywiście standardowo zamiast zachować spokoj - ja w ryk...

Poza tym mam jakieś złe przeczucia, że ambitny plan pracowania jak najdłużej legnie w gruzach z dnia na dzień... coraz bardziej coś uciska mnie w dole kręgosłupa po prawej stronie, boję się, że niedługo całkiem mnie to unieruchomi (już nie raz miałam problemy z odcinkiem lędźwiowym do tego stopnia, że nie byłam w stanie z bólu wstać z łóżka).. czy ma tak któraś z Was? Strasznie mnie to dołuje, bo podczas chodzenia odczuwam ból, nie mówiąc już o niefortunnym podniesieniu się z fotela czy kanapy. Co za dzień, wszystko widzę w ciemnych barwach :(

Znam ten ból kregoslupa - u mnie diagnoza rwą kulszowa. Czasami bolało tak ze ledwo na czworaka do łazienki dałam rade dotrzeć
 
Skończyłam wszystko co mialam do zrobienia, zjadlam salatke gyrosa i rozbola mnie glowa [emoji58] brzuch jakoś tez mnie dzis kluje ciągle [emoji20] chyba wlacze mlodemu bajki i poloze sie obok drzemac [emoji20]
 
Mnie męczą mdłości i już mam doła po każdym jedzeniu przez to nawet zakupów nie mogę zrobić bo mnie odrzuca. Ile jeszcze to potrwa mam kryzys dzisiaj :(
 
reklama
Witajcie!
Dopiero co widziałam nasze bobo a patrząc na Wasze zdjęcia juz nie mogę sie doczekac kolejnego badania[emoji6]
Ja tez dzis zle sie czuje, boli mnie cala lewa strona brzucha...szef puscil mnie do domu. Czy można wziąć no spe/espumisan??
 
Do góry