reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja już w domu. Bylo widać serduszko...ale bardzo slabo bo wszystko jeszcze malutkie...nawet nie mogla go Pani doktor zmierzyć...ale mowiła zeby być dobrej mysli. I w piatek znowu na usg i wtedy sie okaze czy jest ok czy do szpitala....do tej pory mam leżeć i wstawac tylko do lazienki....
 
Cześć wszystkim :-)
Byłam u lekarza, maluch ok, potem wrzucę fotkę. Dostałam skierowanie na badania prenatalne i do poradni patologii ciąży. Na badania umówiłam się już w szpitalu na 13.12 za to w poradni patologii ciąży lekarze mi powiedzieli , że wg nich nie ma wskazań żadnych i jak coś się będzie działo do ambulatorium a tak to do swojego lekarza , wiek, 4ciąża i plamienia, krwawienia to nie wskazania na patologie ciąży....
Także wniosek taki, że jestem zbyt zdrowa na patologiczną ciążę , zawsze to pocieszenie :-))
 
Co do tych bóli w podbrzuszu to w ciąży z tego co wiem słabiej pracują jelita i to powoduje wzdęcia, wiatry itp, więc bardzo możliwe że te bóle to właśnie jelita, możesz wziąć nospe i polezec to też bardzo pomaga
 
A tak sie jeszcze zastanawiam. Bo jak ogladam zdjecia z usg to pęcherzyk ciazowy jest okrągły. A moj dzisiaj byl taki plaski i dluuugi...ale gin nic nie powiedziala na ten temat...któraś z Was tez tak miala?
 
A może to zależy od tego jak akurat jest w danym momencie badany przez ultrasonograf. Ja zauważyłam, że jak ginekolog bada to obraz się czasem zmienia. Raz jest naciągnięty pęcherzyk raz mniej. W ten sposób chyba szuka się jak najlepszego obrazu dzidzi
 
Ja wróciłam z laboratorium dwie ręce w plastrach 12 badań w tym dwa razy na grupę krwi to normalne?
Ja mialam pobrane 5fiolek, na 11 badań, ale z jednej reki tylko [emoji6] (cale szczęście [emoji23])
Będę trzymać kciuki wieczorem, zaraz zdjecie wrzuć bo pewnie też kawał dziecia będzie :D
Wlasnie jestem ciekawa czy moge liczyć na jakies 3cm brzdąca [emoji14]
A tak sie jeszcze zastanawiam. Bo jak ogladam zdjecia z usg to pęcherzyk ciazowy jest okrągły. A moj dzisiaj byl taki plaski i dluuugi...ale gin nic nie powiedziala na ten temat...któraś z Was tez tak miala?
A pokaz zdjecie ?
 
reklama
Do góry