reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Jestem w laboratorium. Biorę numerek "35 osób oczekujących
Ale jakaś dziewczyna się rozmyśliła i oddała mi swój nr, gdzie mam 25 osób przed sobą....
 
Dziewczyny wstałam rano i stwierdzilam ze przestały mnie boleć cycki.....mam nadzieje że to nic nie znaczy....
Oj ja bym chciała, żeby moje przestały!

U mnie na razie tylko wzdęty brzuszek [emoji6]Zobacz załącznik 912992
Ależ jesteś szczupła! :)

Hej.. mnie też choroba rozlożyla na łopatki, a jestem w pracy. Od rana się kuruje, mąż mi przywiózł spray do nosa i tabletki do ssania dla kobiet w ciąży. Wzięłam też paracetamol, zjadłam kanapkę z czosnkiem i wypiłem herbatę z miodem i cytryną. Czekam na jakieś efekty. Jak przez weekend nie przejdzie to lecę do lekarza. A jutro mam wizytę o 13.20. Nie mogę się doczekać [emoji4]
Współczuję i mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi.
 
Jestem w laboratorium. Biorę numerek "35 osób oczekujących
Ale jakaś dziewczyna się rozmyśliła i oddała mi swój nr, gdzie mam 25 osób przed sobą....

A u mnie w medivocerze Panie w rejestracji od razu mi powiedziały że w ciąży mam pierwszeństwo do laboratorium. Trochę się krepowałam, ale skorzystałam w końcu bo kolejka była na 20 osób ;) uroki ciąży
 
Jesli chodzi o porod to najlepiej w nocy rodzić. No ale wiadomo ze tego sie nie przewidzi.
Ja trzeci mialam w nocy o 2. Cisza spokoj. Nikt po korytarzu nie lata. Jest tylko połozna no i na sam koniec lekarz.
Chcialabym zeby teraz mi sie tak trafiło.
Drugi porod mialam rano tzn od 7 do 10. Masakra. Ciągle ktos łaził,tu sprzątanie, tu jakies papiery, i pełno ludzi. A człowiek czuje sie skrępowany na maxa.
Ja bylam w szpitalu ze skurczami i rozwarciem od 21, a urodziłam nastepnego dnia przed 16 i przez ten caly czas w tym szpitalu byl spokoj i cisza, tylko jedna babka dzien wcześniej urodziła a tak to bylo pusto i cicho, lekarze ani polozne nie biegaly w te i z powrotem [emoji57] szkoda ze kolejny raz nie bede mogla tam rodzic [emoji57]
 
Witam Dziewczyny !
Ja dzisiaj korzystam z wolnego dnia w domu :)
Mdłości są... przed chwila o mało nie zwymiotowałam na kuriera... :p za przesyłkę musiałam zapłacić :p przeprosiłam pana na moment (chyba zielona na twarzy) toaleta zaliczona :p i wróciłam do odbioru :p mina człowieka bezcenna :p zapytał tylko skrępowany czy dobrze się czuje :p
 
A u mnie w medivocerze Panie w rejestracji od razu mi powiedziały że w ciąży mam pierwszeństwo do laboratorium. Trochę się krepowałam, ale skorzystałam w końcu bo kolejka była na 20 osób ;) uroki ciąży
Trzeba korzystać z naszych przywilejów :) kiedy jak nie teraz?:p
 
Trzeba korzystać z naszych przywilejów :) kiedy jak nie teraz?:p
Teraz tez zamierzam korzystac z pierwszeństwa, oczywiście nie wpychajac sie na sile tylko grzecznie informujac ze mam pierwszeństwo [emoji6]
Pamietam jakie byly reakcje ludzi jak w pierwszej ciąży rowniez z tego czasami korzystałam, ogólnie gdyby wzrok mogl zabijac to juz bym nie żyła [emoji1] zreszta tyle co ja sie wtedy nasluchalam ze malolata to sobie moze poczekac, to tylko ja wiem [emoji57]
 
Teraz tez zamierzam korzystac z pierwszeństwa, oczywiście nie wpychajac sie na sile tylko grzecznie informujac ze mam pierwszeństwo [emoji6]
Pamietam jakie byly reakcje ludzi jak w pierwszej ciąży rowniez z tego czasami korzystałam, ogólnie gdyby wzrok mogl zabijac to juz bym nie żyła [emoji1] zreszta tyle co ja sie wtedy nasluchalam ze malolata to sobie moze poczekac, to tylko ja wiem [emoji57]
Większość naszego społeczeństwa, niestety, nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa i nie zwraca uwagi na innych. Liczą się tylko oni sami...
W trybie oceniania, najgorsze z czym musiałam się zmierzyć podczas wczorajszych wizyt na cmentarzu.. może pomyślicie ze narzekam ale ..
Idzie się w tłumie ludzi... ze zniczami czy to kwiatami... i w tym samym tłumie idą sobie osoby palące papierosy ...! Nie mam nic przeciwko palaczom. Każdy wybiera co lubi.... ale człowieku ! Stań z boku... zatrzymaj się ... nie dym na ludzi którzy (niestety) w tłumie nie maja innego wyjścia ... idą za tobą ;/ nie zauważa ze wypuszczasz chmurę dymu... dziecko tez nie zauważy... to prowadzone w wózku nie odwróci głowy:/ matka prowadząca wózek nie zdarzy cię ominąć ... wrrr No i tak mi się ulało wczoraj w stosunku do jednego człowieka ... a co mi Pan z uśmiechem na twarzy odpowiedział „to nie wdychaj”. <ściana>
 
reklama
Do góry