reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witam się dziś i ja! Leżę i odpoczywam, mam mdłości i mega zgage, witajcie dolegliwości!;) jutro zaczynam 6 tc! Za tydzień już wizyta, przesunelam ją ;)
A ja 6 tydzień i 1 dzień [emoji4] ale wizyty choćbym chciała nie da się póki co przyspieszyć, jedyna opcja że ktoś odwoła, więc czekam grzecznie na 16 listopada [emoji6]
 
Dziś zaczynam 10t wg OM.
Miałam rano lekko podbarwiony śluz, taki leciutko jasnobrązowy, odrobineczkę.
Wczoraj wieczorem mała chciała się przytulić i puknęła mnie głową w brzuch.
Potem było bunga bunga z mężem ;)
Ale nie panikuję, w pierwszej ciąży przy niewielkim krwiaczku miałam dużo krwi, więc obstawiam jakieś podrażnienie po stosunku.
Na razie ogłosiłam post, celibat do wizyty. Wizyta we wtorek :)
 
Dzień dobry mamusie.. Ja za to czuję się gruba brzydka i do d.. Cały czas mi się wydaje że przytyłam minimum 10 kg a w pasie przybyło z 20cm.. Masakra.. Staram się nie jeść dużo bo czuje się ciężko...
Swojego porodu jak i poprzedniej ciąży nie chce wam opowiadać bo połowa by uciekła z krzykiem...
Miłego dnia kochane.
 
Dzień dobry mamusie.. Ja za to czuję się gruba brzydka i do d.. Cały czas mi się wydaje że przytyłam minimum 10 kg a w pasie przybyło z 20cm.. Masakra.. Staram się nie jeść dużo bo czuje się ciężko...
Swojego porodu jak i poprzedniej ciąży nie chce wam opowiadać bo połowa by uciekła z krzykiem...
Miłego dnia kochane.
Teraz to opowiedz
 
Rodzilam tam drugą córkę i nigdy więcej;) ale wiadomo każdy inaczej przeżywa :)
Rodzilam tam córkę i też podziekuje. Poza tym z tym lekarzem pracującym w danym szpitalu to taki trochę mit. Może go nie być akurat, a nawet jak jest to i tak najważniejsza jest położna ;-) No niestety na położne też trafiłam niefajne...począwszy od tej która mi wmawiala (z takim sarkazmem na ucho), że udaje skurcze było już tylko gorzej.
 
Dzień dobry mamusie.. Ja za to czuję się gruba brzydka i do d.. Cały czas mi się wydaje że przytyłam minimum 10 kg a w pasie przybyło z 20cm.. Masakra.. Staram się nie jeść dużo bo czuje się ciężko...
Swojego porodu jak i poprzedniej ciąży nie chce wam opowiadać bo połowa by uciekła z krzykiem...
Miłego dnia kochane.
Kochana jeszcze chwile i poczujesz się lepiej. Teraz zatrzymuje Ci się woda w organizmie+zle samopoczucie, mdłości...dlatego tak zle odbierasz swoje ciało. Nie oceniaj sie na tak źle, na pewno nadal wyglądasz tak samo pięknie jak przed ciążą :-)
 
Ja też miałam straszne porody aż sie sobie dziwie że zdecydowałam się po raz trzeci....chyba chęć posiadania następnego dziecka byla silniejsza. Tylko teraz stale myślę jak to będzie tym razem.....i za każdym razem czuje mega strach [emoji17]
 
reklama
Dzień dobry mamusie.. Ja za to czuję się gruba brzydka i do d.. Cały czas mi się wydaje że przytyłam minimum 10 kg a w pasie przybyło z 20cm.. Masakra.. Staram się nie jeść dużo bo czuje się ciężko...
Swojego porodu jak i poprzedniej ciąży nie chce wam opowiadać bo połowa by uciekła z krzykiem...
Miłego dnia kochane.
A przytyłas coś czy czujesz się tka wzdęcia poprostu?
 
Do góry