reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej mamuśki :) ja dzisiaj przespałam od 22 do 9.30 ale miałam chyba z 10 pobudek :( odpuscilam młodej przedszkole bo nie miałam siły. Gratulacje wszystkim po wizytach i powodzenia tym co dzisiaj maja :)
Oporowo jestem zakatarzoną i taki niesmak mam w buzi jak przy anginie :( wczoraj zaliczyłam inhalacje ale bez szału :/
 
swietny ten kocyk i za jaka cene :) ja dzis bede w lidlu moze tez cos wychacze:p
Ja właśnie przegladam gazetkę lidla i zakochalam sie w jednych body [emoji7] te z krowkami [emoji7] mam nadzieję ze w poniedziałek jakieś jeszcze u nas będą i uda mi sie dostac [emoji4]
Ooo i komplet pościeli i komplet podusia z kołderką [emoji7]
 
mi tez tak czesto serce bije szybciej....pamietam ze w pierwszej ciazy tez tak mialam
Ja dokładnie tak samo, tętno potrafiło mi skoczyć do 120, czasem może więcej. To przychodziło nagle i trwało jakiś czas. Moja Pani dr mówiła że właśnie takie chwilowe skoki ciśnienia i tętna są najgrorsze, no ale co poradzić.
 
Ja właśnie też odpuściłam kawę, tyle się nasłuchałam że wolałam odpuścić a prawda jest taka, że jedna kawa wnosi mniej złego niż ciągłe objadanie się choćby słodyczami. Może wrócę do jednej filiżanki dziennie[emoji847]

Odebrałam wyniki z laboratorium, aż się pochwalę bo chyba są spoko [emoji4]
Screenshot_20181031-103135~2.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181031-103135~2.jpg
    Screenshot_20181031-103135~2.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 221
Jaką pijecie kawę? Ja już jakiś czas temu odpuściłam sobie kawę w ogóle, a generalnie oboje ją uwielbiamy, zarówno pić jak i parzyć [emoji6]

Ja piłam kiedyś bardzo dużo kawy. W pierwszej ciąży miałam sporo na głowie w pracy i jakoś w połowie odstawiłam kawę z wielkim żalem, bo i tak sporo czasu byłam w pracy i ciagle poza domem także zaczęłam niechętnie pic inkę. Po porodzie zwykła kawa mi już nie wchodziła:) inkę pije do dziś:)
 
reklama
Hej ja juz po wizycie. Ale jestem rozczarowana. To znaczy bie mialam normalnego usg, nawet nie wiem jak wyglada moja fasolka. Za 2 tygodbie mam miec kolejna wizytę. Chyba pojde do lekarza prywatnie bo tutaj tylko 3 usg i ogolnie tak troche zdawkowo bylam potraktowana. A tutaj bede chodzic zeby za badania krwi nie placic. Mam tylko taki oddrug z badania. Jedynie co wiem to pokrywa mi sie termin na 22.06 i ze jestem w 6t4d ciąży. Ale jak dobrze zrozunialam to nie widac jeszcze serca [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
 
Do góry