reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja piłam kiedyś bardzo dużo kawy. W pierwszej ciąży miałam sporo na głowie w pracy i jakoś w połowie odstawiłam kawę z wielkim żalem, bo i tak sporo czasu byłam w pracy i ciagle poza domem także zaczęłam niechętnie pic inkę. Po porodzie zwykła kawa mi już nie wchodziła:) inkę pije do dziś:)
Właśnie teraz pijam Inkę, dobrze że z niej też da się zrobić moje ulubione cappuccino [emoji41]
Heh w sumie dobrze, kawy zbożowe są zdrowsze [emoji6]
 
reklama
Ja właśnie też odpuściłam kawę, tyle się nasłuchałam że wolałam odpuścić a prawda jest taka, że jedna kawa wnosi mniej złego niż ciągłe objadanie się choćby słodyczami. Może wrócę do jednej filiżanki dziennie[emoji847]

Odebrałam wyniki z laboratorium, aż się pochwalę bo chyba są spoko [emoji4]
Zobacz załącznik 912480
Bardzo dobre wyniki [emoji7]

Co do kawy, w pierwszej ciazy sam zapach mnie odrzucal wiec nie piłam wcale [emoji57] teraz pije jedna dziennie [emoji6] a najwięcej pije herbaty mietowej [emoji57] czarna herbata tez troche na bok poszla bo jednak tez nie jest zbyt dobra w ciazy a u mnie wcześniej co najmniej 10dziennie [emoji57]
 
Bardzo dobre wyniki [emoji7]

Co do kawy, w pierwszej ciazy sam zapach mnie odrzucal wiec nie piłam wcale [emoji57] teraz pije jedna dziennie [emoji6] a najwięcej pije herbaty mietowej [emoji57] czarna herbata tez troche na bok poszla bo jednak tez nie jest zbyt dobra w ciazy a u mnie wcześniej co najmniej 10dziennie [emoji57]
Uffff, cieszę się [emoji4]
Właśnie herbaty staram się pić różne, tak by rządnej nie nadużywać [emoji6]
 
Hej ja juz po wizycie. Ale jestem rozczarowana. To znaczy bie mialam normalnego usg, nawet nie wiem jak wyglada moja fasolka. Za 2 tygodbie mam miec kolejna wizytę. Chyba pojde do lekarza prywatnie bo tutaj tylko 3 usg i ogolnie tak troche zdawkowo bylam potraktowana. A tutaj bede chodzic zeby za badania krwi nie placic. Mam tylko taki oddrug z badania. Jedynie co wiem to pokrywa mi sie termin na 22.06 i ze jestem w 6t4d ciąży. Ale jak dobrze zrozunialam to nie widac jeszcze serca [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
Jak to nie mialas normalnego usg ?? Tzn ??
 
@Justyś30 skoro nie miałaś usg, to na jakiej podstawie lekarz wyznaczył wiek ciąży i powiedział, że nie ma jeszcze serducha?
Kurcze pierwszą ciążą chodziłam na nfz, gin miala w marny sprzęt więc na te 3usg wysylala mnie gdzie indziej...żeby dokładniej wszytsko sprawdzić.Ale robiła mi usg, pokazywała serce itd na tym swoim gorszym aparacie podczas wizyt.
 
@Justyś30 skoro nie miałaś usg, to na jakiej podstawie lekarz wyznaczył wiek ciąży i powiedział, że nie ma jeszcze serducha?
Kurcze pierwszą ciążą chodziłam na nfz, gin miala w marny sprzęt więc na te 3usg wysylala mnie gdzie indziej...żeby dokładniej wszytsko sprawdzić.Ale robiła mi usg, pokazywała serce itd na tym swoim gorszym aparacie podczas wizyt.
To znaczy moze źle sie wyraziłam. Niby zrobil mi usg ale we wczesniejszych ciazach to juz na pierwszym badaniu mialam zdjecie mojego zarodka, nawet jezeli to byla tylko mala kropeczka a teraz mam tylko takie coś.
1540979822585.jpg
 

Załączniki

  • 1540979822585.jpg
    1540979822585.jpg
    381,1 KB · Wyświetleń: 208
Dziewczyny, czy któraś z Was przyjmuje magne b6? Stosujecie jak na ulotce od 6 do 8 tabletek dziennie?
Ja biorę do 6 tabletek czasem więcej.

Jaką pijecie kawę? Ja już jakiś czas temu odpuściłam sobie kawę w ogóle, a generalnie oboje ją uwielbiamy, zarówno pić jak i parzyć
emoji6.png

Ja piję jedna rano mocne espresso parzone kawiarką. Nie trzeba rezygnować z kawy. Mała ilość jest nie szkodliwa, a nawet zdrowa.
 
Ja pije kawe zwykla czarna parzona. Do poki moje wyniki sa w normie i nie brak witamin moja gin nie widzi powodu bym z niej rezygnowala. A pytalam o to na 1 wizycie.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak to zrobilam ale wstalam o 6.24 posprzatalam mieszkanie zrobilam pranie i wywiesilam, w miedzy czasie upieklam szaelotke i obralam warzywa na salatke jarzynowa, polecialam z malą na zakupy i szybki plac zabaw. Wrociłysmy 20 min temu. Nakarmiłam mała i chyba zaraz padnie na drzemke a ja chyba padne obok niej.
 
Do góry