reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hej! [emoji4] ja w sobotę zrobiłam wszystkie badania i mam już wyniki. Z tego co widzę wszystko w normie, teraz czekam do soboty na wizytę. Będzie 7+6 więc mam nadzieję, że już coś więcej zobaczę. Czuje się nieciazowo. Ani mdłości, apetyt dopisuje, głowa nie boli. Tyle że senna jestem
Mam identyczne objawy, czyli w sumie ich brak [emoji6] brzuch trochę wzdęty i od czasu do czasu coś tam mnie zaboli, ale delikatnie. Apetyt jak nie wiem, mogłabym konia z kopytami wciągnąć zwłaszcza wieczorem. Mdłości nic, ból głowy nie wiem co to, no a spać mogłabym non stop zwłaszcza popołudniami...
M.in. dlatego nie stresuję się faktem iż pierwszą wizytę mam dość późno, bo gdyby działo się coś niepokojącego to na pewno zaczęła bym świrować
 
reklama
Mam identyczne objawy, czyli w sumie ich brak [emoji6] brzuch trochę wzdęty i od czasu do czasu coś tam mnie zaboli, ale delikatnie. Apetyt jak nie wiem, mogłabym konia z kopytami wciągnąć zwłaszcza wieczorem. Mdłości nic, ból głowy nie wiem co to, no a spać mogłabym non stop zwłaszcza popołudniami...
M.in. dlatego nie stresuję się faktem iż pierwszą wizytę mam dość późno, bo gdyby działo się coś niepokojącego to na pewno zaczęła bym świrować
Zazdroszczę Wam ,że nie macie mdłości . Ja trzecia ciąża i każda z silnymi mdłościami i wymiotami.
 
Współczuję i domyślam się tylko jak bardzo może to być uciążliwe...
Aczkolwiek czasem się zastanawiam czy wszystko jest ok skoro nie mam tak typowych objawów...
Również nie zazdroszczę silnych mdłości i wymiotów..
Każda z nas inaczej przechodzi ciążę więc nie ma co się wkręcać w jakieś niepokoje ;) cieszmy się, że czujemy się dobrze :)
 
Dzień dobry :) młoda w przedszkolu a ja się lenie na kanapie z kawa w reku. Powiem wam ze meczy mnie to siedzenie na zwolnieniu. Niby mogę odpocząć a tak na prawdę do 15 jestem jak młody Bóg. Dopiero później zaczyna mnie mdlic i senna się robie a już mała akurat jest w domu :(

Mamuśki które maja dziś wizyty! Powodzenia i trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Kamila współczuje przeziębienia u młodego. Ja bym chyba zwariowała cały dzień z młoda w domu. Już mi przez weekend dała popalić :(

Co do paracetamolu, ja aż się dziwie. Do tej pory brałam ketonal lub tramal bo nic innego na mnie nie działało a tu nagle zdziwko. Bolał mnie ostatnio ząb, wzięłam dwie tabletki i przeszło :)

U mnie dzisiaj 8+5 wizytę po skierowanie na badania mam 6.11 a 9.11 usg bo okazuje ze się nadal nie miałam dokładnego usg oceniającego np wiek ciąży. A po wizycie na IP wiem ze ciaza jest młodsza
Ja w poprzedniej ciazy mialam taki bol zeba ze mdlalam poszlam do dentysty a tu do wyrwania 7. Dali mi znieczulenie ale ze w ciazy to takie bylejakie. Wszystko czulam dlatego w tej ciazy pierwsze co polecialam do dentysty upewnic sie ze nic nie dzieje sie[emoji23]
 
Mam identyczne objawy, czyli w sumie ich brak [emoji6] brzuch trochę wzdęty i od czasu do czasu coś tam mnie zaboli, ale delikatnie. Apetyt jak nie wiem, mogłabym konia z kopytami wciągnąć zwłaszcza wieczorem. Mdłości nic, ból głowy nie wiem co to, no a spać mogłabym non stop zwłaszcza popołudniami...
M.in. dlatego nie stresuję się faktem iż pierwszą wizytę mam dość późno, bo gdyby działo się coś niepokojącego to na pewno zaczęła bym świrować
Na razie trzeba się cieszyć, że jest bezobjawowo. Dopóki żadne plamienia się nie pojawią, to nie mamy się czym martwić [emoji6] tak brzuch trochę jak balon. I odczuwam klucia, ale to chociaż tak fasolka o sobie daje znać
 
reklama
Do góry