reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No dokładnie ..
Tak się wydaje, że jeszcze tyle czasu, a tu zaraz będzie trzeba myśleć o wszystkim.
Ja jak byłam z synem w ciąży to musiałam wszystko kupić od podstaw i wiem, że jak kupowałam tak stopniowo to nie odczułam tego aż tak bardzo finansowo.. :D
Finansowa kwestia - to po pierwsze. A po drugie - przeczytałam gdzieś opinię, która zapadła mi w pamięć - nie warto czekać do ostatniej chwili bo później może zabraknąć sił i energii na chodzenie po sklepach, szukanie.. i w rezultacie wysyłanie męża po wszystko "byle tylko było".
Nie mam zamiaru odbierać sobie tej przyjemności [emoji7][emoji39][emoji7]
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Powiedzcie mi .. czy Wy już coś kupujecie do wyprawki? Jakieś butelki, smoczki, itp? :)

A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się złapać tętno dzidziola za pomocą detektora :)
Zapiernicza jak pociąg :D
Miód na uszy, a i jaki spokój ... :)

A mogę spytać jaki masz model tego detektora?[emoji6]
 
Finansowa kwestia - to po pierwsze. A po drugie - przeczytałam gdzieś opinię, która zapadła mi w pamięć - nie warto czekać do ostatniej chwili bo później może zabraknąć sił i energii na chodzenie po sklepach, szukanie.. i w rezultacie wysyłanie męża po wszystko "byle tylko było".
Nie mam zamiaru odbierać sobie tej przyjemności [emoji7][emoji39][emoji7]

To też prawda.
Już widzę jak mój mąż idzie do sklepu i robi wyprawkę.. :D
Zresztą co to za przyjemność chodzić z takim wielkim brzuchem pół dnia po sklepach. Wejdzie się po schodach i zadyszka murowana :)
Niestety dopiero za 3 tygodnie mam wizytę, a to będzie już 14 tc. Po cichu liczę, że już dowiem się czy będzie chłopak czy dziewczynka. Z synem wiedziałam już w 13 tc.
Zastanawiam się czy mam iść na prenatalne badania..
 
To też prawda.
Już widzę jak mój mąż idzie do sklepu i robi wyprawkę.. :D
Zresztą co to za przyjemność chodzić z takim wielkim brzuchem pół dnia po sklepach. Wejdzie się po schodach i zadyszka murowana :)
Niestety dopiero za 3 tygodnie mam wizytę, a to będzie już 14 tc. Po cichu liczę, że już dowiem się czy będzie chłopak czy dziewczynka. Z synem wiedziałam już w 13 tc.
Zastanawiam się czy mam iść na prenatalne badania..
Szybko się dowiedziałaś o płci [emoji6] mi z tzw. "wyrostka płciowego" z początkiem 12 tygodnia wszyscy jednogłośnie wróżą dziewczynkę - staram się jednak dystansować do takich wczesnych prognoz. [emoji6]
Ja na badania prenatalne od razu byłam zdecydowana pójść - mam je w najbliższy poniedziałek - to będzie 13 tydzień (dokładnie 12+4). Może płeć będzie jakoś bardziej oficjalnie stwierdzona [emoji5]
 
@Nat Bluebell daj znać jak u Ciebie. Mam nadzieję, że lepiej :-*

@Kaamilaaa powodzenia u kardiologa.

Wyprawkę powoli zacznę robić jak poznam płeć. Z większych/droższych rzeczy potrzebujemy fotelika (chcę od razu do 18kg rwf, więc koszt spory...fotelik to rzecz ma której nie zamierzam oszczędzać), wózka (tutaj może być używka...nie będziemy za dużo używać) i chusty (mam upatrzony model, mieszkamy blisko plaży-więc spacery tylko w chuscie, do szkoły corki też idę po dużej ilości schodów, więc też mlody/mloda będzie zachustowana). Butelek itd nie kupię, bo nie potrzebuję. Łóżeczko, leżaczek i krzeselko do karmienia mam po straszakach.
 
Szybko się dowiedziałaś o płci [emoji6] mi z tzw. "wyrostka płciowego" z początkiem 12 tygodnia wszyscy jednogłośnie wróżą dziewczynkę - staram się jednak dystansować do takich wczesnych prognoz. [emoji6]
Ja na badania prenatalne od razu byłam zdecydowana pójść - mam je w najbliższy poniedziałek - to będzie 13 tydzień (dokładnie 12+4). Może płeć będzie jakoś bardziej oficjalnie stwierdzona [emoji5]
Jeśli tylko dziecko odpowiednio się ułoży to pewnie poznasz płeć. Przy synu (skończony 12tc) poznałam płeć...wyrostek płciowy sterczał do góry i to bylo pierwsze co lekarz zobaczył po przyłożeniu głowicy usg do brzUcha :-D :p
 
Jeśli tylko dziecko odpowiednio się ułoży to pewnie poznasz płeć. Przy synu (skończony 12tc) poznałam płeć...wyrostek płciowy sterczał do góry i to bylo pierwsze co lekarz zobaczył po przyłożeniu głowicy usg do brzUcha :-D :p
Ha! [emoji3] Na ostatnim usg szczerze mówiąc pierwsze co zauważyłam to wyraźna, prosta krecha równolegle z kręgosłupem [emoji39] lekarz jednak nie mówił nic o płci i w obroty wzięły fotkę Pchełki dziewczyny w internecie, także poczekam na opinię lekarza, bo nie uważam sie za mądrzejszą od niego [emoji39]
 
reklama
Do góry