reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Tak się chwaliłam niedawno "ciążowym" brzuszkiem, a zrobiłam dziś obiektywną fotkę z rana i prawie nic nie widać... uuuhh, ciekawe kiedy zacznie się prawdziwa rewolucja [emoji39][emoji39][emoji39] pierwsza ciąża + wzmocnione mięśnie brzucha nie sprzyjają spektakularnym przemianom [emoji39]

Koleżanka wczoraj o 11.55 urodziła a o 12.40 pisała ze mną smsy i wysyłała zdjęcia Malucha.. takiego stanu sobie życzę po porodzie [emoji2] "trochę tylko ciągnie w kroczu, ale jak patrzę na Niego to wszystko mi przechodzi". Ach [emoji6]
I u Ciebie na pewno bedzie to samo :)
Tez w pierwszej ciazy musialam dlugo na brzuch czekac
 
Dzień dobry wszystkim [emoji6] u mnie tez dziwny ból podbrzusza jak na okres☹️ i coraz słabsze mdłości- praktycznie po jedzeniu i witaminach... na szczęście w czwartek wizyta..
 
Dzień dobry wszystkim [emoji6] u mnie tez dziwny ból podbrzusza jak na okres[emoji852]️ i coraz słabsze mdłości- praktycznie po jedzeniu i witaminach... na szczęście w czwartek wizyta..
U mnie tez już coraz slabsze mdłości :) ja sie tam cieszę. Juz tyle razy sie zamartwilam, ze teraz uznaje to za dobry znak. Mnie teraz zamiast mdlosci dopadlo zmęczenie
 
Cześć dziewczyny :)
Powiedzcie mi .. czy Wy już coś kupujecie do wyprawki? Jakieś butelki, smoczki, itp? :)

A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się złapać tętno dzidziola za pomocą detektora :)
Zapiernicza jak pociąg :D
Miód na uszy, a i jaki spokój ... :)
 
Cześć dziewczyny :)
Powiedzcie mi .. czy Wy już coś kupujecie do wyprawki? Jakieś butelki, smoczki, itp? :)

A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się złapać tętno dzidziola za pomocą detektora :)
Zapiernicza jak pociąg :D
Miód na uszy, a i jaki spokój ... :)
Hej,ja narazie nic nie kupuje,ale duzo juz mam z poprzednich dzieci. Więc teraz wozek kupilismy A resztę zostawiam na pozniej
 
Cześć dziewczyny :)
Powiedzcie mi .. czy Wy już coś kupujecie do wyprawki? Jakieś butelki, smoczki, itp? :)

A muszę Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się złapać tętno dzidziola za pomocą detektora :)
Zapiernicza jak pociąg :D
Miód na uszy, a i jaki spokój ... :)
Który masz tydzień?
 
reklama
Ja też mam dużo rzeczy i ubrań po synku. Co prawda jak teraz trafi się dziewczynka to będzie trzeba pół garderoby wymienić :)
Też myślę o córce teraz [emoji6]Ale mysle że dokupie kilka różowych i bedzie ok. Pozniej się zacznie rewia mody [emoji3] u nas ten 5latek juz się chce po swojemu ubierać
 
Do góry