reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny, dzięki za odzew. Mnie też tu ciężko dostrzec chłopca, choć na polowkowym lekarz był jego pewny- ale zdjęcia plci nie dostałam więc nie wiem co on tam zobaczył. Teraz już pewności nie ma... w czwartek mam usg. Napisze wam co stwierdził lekarz, ale już go przycisne żeby się dłużej przyjrzal ;)
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za odzew. Mnie też tu ciężko dostrzec chłopca, choć na polowkowym lekarz był jego pewny- ale zdjęcia plci nie dostałam więc nie wiem co on tam zobaczył. Teraz już pewności nie ma... w czwartek mam usg. Napisze wam co stwierdził lekarz, ale już go przycisne żeby się dłużej przyjrzal ;)
Mój gin u mnie ostawiał od początku chłopca, a jak poszliśmy na prenatalne 2tr (ok.21tc) to babeczka od razu powiedziała, że dziewczynka :) Trzymam kciuki, byś się wreszcie dowiedziała, co za skarbka nosisz w brzuchu :)
 
Dziewczyny ja was podziwiam, ja w ogóle nie wiem na co patrzę na tych zdjeciach... Jestem w tym beznadziejna :D

@Ithi super, ze już masz wyprawkę, ja właśnie kupiłam fotelik, zawsze cos do przodu. Ja na razie nie kupuje laktatora, jak coś męża wyslę po jakiś, u nas w każdym większym markecie są :) a butelki jakieś kupujecie?

U mnie też czasem maluch mniej się rusza, nawet nie wiem czy 10 ruchów na godzinę mam, a czasem szaleje i brzuch skacze.

@Grabcia współczuję bratowej, oby akcja się szybko zaczęła, bo na pewno to czekanie jeszcze bardziej ja meczy.

U mnie 34 tydzień rozpoczęty, za tydzień 13mam wizytę, a 17 już ostatni dzień w pracy i się mega ciesze. Już mnie męczą dojazdy.

@Nataśka z tymi listonoszami tak jest, chyba w każdym kraju. Człowiek czeka na coś a potem awizo w skrzynce, wrrr...
 
Dziewczyny ja was podziwiam, ja w ogóle nie wiem na co patrzę na tych zdjeciach... Jestem w tym beznadziejna :D

@Ithi super, ze już masz wyprawkę, ja właśnie kupiłam fotelik, zawsze cos do przodu. Ja na razie nie kupuje laktatora, jak coś męża wyslę po jakiś, u nas w każdym większym markecie są :) a butelki jakieś kupujecie?

U mnie też czasem maluch mniej się rusza, nawet nie wiem czy 10 ruchów na godzinę mam, a czasem szaleje i brzuch skacze.

@Grabcia współczuję bratowej, oby akcja się szybko zaczęła, bo na pewno to czekanie jeszcze bardziej ja meczy.

U mnie 34 tydzień rozpoczęty, za tydzień 13mam wizytę, a 17 już ostatni dzień w pracy i się mega ciesze. Już mnie męczą dojazdy.

@Nataśka z tymi listonoszami tak jest, chyba w każdym kraju. Człowiek czeka na coś a potem awizo w skrzynce, wrrr...
Powiem szczerze ze chyba bym się zalamala na miejscu bratowej...na kazdym ktg nie ma zadnego skurczu szyjka ani drgnie..jutro maja decydować co dalej..ona chce cc ale bez powodu jej nie zrobia..pewnie sprobuja jej znow wywołać a jak nie pojdzie to zrobia jej cc..juz myślę czy nie poprosić mojego gin zeby sie nia zajal bo masakra...
 
No właśnie Dziewczyny, macie już wszystko przygotowane? Ja w maju będę wyciągać z piwnicy wszystkie laktatory, stelaż do wanienki, bujaczek itd. Wszystko do mycia, wyparzania. No i zostanie kupno ciuszków dziewczecych bo mam tylko trochę unisexow po synku no i łóżeczko. Chociaż... Teraz jak pomyślę to pewnie jakieś minky trzeba będzie kupić tak jak synkowi, pieluchy bambusowe, kosmetyki itd. że chyba zrobię jednak małą listę wyprawkową i w maju się za nią zabiorę :D
Ubranka poprane i poprasowane, wózek ma przyjechać w tym tygodniu, fotelika brak, ale już wybrany. Kosmetyki mam biały jeleń, rzeczy do prania już dawno kupione sobie mam koszule 3. Wanienka, łóżeczko, są. Czy któraś z Was kupuje woombie albo tulik?Podobno antykolkowo działa. Szukam też takiego cienkiego kocyka na lato.
 
Wstałam do toalety i po powrocie nie mogłam zasnąć. Do tego moja mała dostała czkawki i tak podskakiwała w brzuchu, że wstałam. I tu mam do was pytanie. Czy waszym dzieciaczkom też zdarza się mieć czkawkę? Moja od jakiegoś tygodnia dostaje raz, a nieraz nawet dwa razy dziennie i to taką, że trzyma ją dobre kilka minut. Wiem, że nic złego się nie dzieje, ale jej malutkim ciałkiem tak rzuca, że budzi to we mnie zaraz matczyne odruchy pomocy ;) Choć wiem, że nijak jej pomóc nie jestem w stanie. Nie wiem czy tak łapczywie połyka płyn, bo głodna, czy trenuje już w brzuchu ;)
Jutro i w pon jestem umówiona na oglądanie wózków i bardzo się z tego powodu cieszę, bo mi się zaczyna wreszcie ta moja wyprawka spinać i zbliżać do zamknięcia. Mam już upatrzony swój typ, ale jest pewien problem. Ja wybieram kolory spokojne, stonowane, a mój mąż takie krzykliwe :D No i mamy problem, bo co podoba się mi, to już nie jemu i na odwrót. Do tego cena jest taka, jaką sobie przewidziałam na zakup wózka :) A może coś się uda wytargować ;)
moje ciągle ma czkawkę
 
Wow, to już jesteś gotowa! Ja w tym tyg bede prac I prasowac, koszule mam 2, ale chyba jeszcze jedna kupię. Albo piżamę rozpinaną.
Te otulaczki miałam z pierwszą córką i ich nie cierpiała. Położną też nauczyła mnie robić taki kokon z kocyka, chyba jeszcze pamiętam, więc jak coś kupię te mielinowe duże pieluchy i będę zawijać :)
Jaki wózek kupiłaś?
Ubranka poprane i poprasowane, wózek ma przyjechać w tym tygodniu, fotelika brak, ale już wybrany. Kosmetyki mam biały jeleń, rzeczy do prania już dawno kupione sobie mam koszule 3. Wanienka, łóżeczko, są. Czy któraś z Was kupuje woombie albo tulik?Podobno antykolkowo działa. Szukam też takiego cienkiego kocyka na lato.
 
Dziewczyny, ja wczoraj zakupiłam przez neta 3 ostatnie rzeczy: przewijak, laktator i koszule dla mnie do szpitala. Czekam teraz na przesyłki :) I mam już wszystko!!! Wybaczcie, że tak przeżywam tę moją wyprawkę, ale dla mnie to wszystko było taką czarną magią, że przeogromnie się cieszę, że wreszcie uporałam się ze wszystkim. Jupi!
Pokupowałam koszyczki, wszystkie kosmetyki, środki higieniczne oraz całą resztę posegregowałam. Teraz zostało tylko pod koniec miesiąca spakować torby :)

@lefinfel jak podobnie jak madan, nie kupiłam żadnych "owijaków". Będę ją zawijać w pieluchę albo kocyk. Jeśli mała wda się we mnie, czyli dziecko uwielbiające swobodę, to w żaden taki nie da się wpakować ;) Mój mąż kupił małej na lato kocyk bambusowy, ponoć dobrze izoluje. Ale jest jakby taki troszkę "ciężkawy".

I tak powiem wam szczerze, że listę zakupową mieliśmy dłuższą, ale z wielu rzeczy po przemyśleniu zrezygnowaliśmy. Jeśli coś okaże się jeszcze potrzebne, to zawsze można dokupić później. Na ten moment wszystko co niezbędne mamy.
Jak wasze maluszki? Moja czkawkę ma już niemal ciągłą :D Rozpycha się w brzuchu niesamowicie!
Wczoraj miałam taki potworny ból głowy, że niemal przespałam cały dzień. Mała na szczęście miała dla mnie litość, bo spała grzecznie razem ze mną i nie dokładała mi jeszcze od siebie :) Kochane dziecko ;)
Ja wasze samopoczucie?
@Grabcia123 jak tam bratowa? nadal nic?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja was podziwiam, ja w ogóle nie wiem na co patrzę na tych zdjeciach... Jestem w tym beznadziejna :D

@Ithi super, ze już masz wyprawkę, ja właśnie kupiłam fotelik, zawsze cos do przodu. Ja na razie nie kupuje laktatora, jak coś męża wyslę po jakiś, u nas w każdym większym markecie są :) a butelki jakieś kupujecie?

U mnie też czasem maluch mniej się rusza, nawet nie wiem czy 10 ruchów na godzinę mam, a czasem szaleje i brzuch skacze.

@Grabcia współczuję bratowej, oby akcja się szybko zaczęła, bo na pewno to czekanie jeszcze bardziej ja meczy.

U mnie 34 tydzień rozpoczęty, za tydzień 13mam wizytę, a 17 już ostatni dzień w pracy i się mega ciesze. Już mnie męczą dojazdy.

@Nataśka z tymi listonoszami tak jest, chyba w każdym kraju. Człowiek czeka na coś a potem awizo w skrzynce, wrrr...
Ja szukałam laktatora po marketach, też liczyłam na bezproblemowy zakup i ... trafiałam tylko na elektryczne po kilka stów. Na szczęście już zamówiony, idzie pocztą ;)
Ja kupiłam dwie butelki i jedną jeszcze dostałam. Nawet jedno mleko dla niemowlaków kupiłam, bo tak doradziła mi znajoma, gdyby nagle był problem z pokarmem u mnie.
Też mam 13 wizytę :)
To po 17-tym sobie wypoczniesz :) Podziwiam cię, że tak długo do pracy jeździłaś!!
 
reklama
@madan , faktycznie , szacun że tak długo pracujesz. Teraz już należy się odpoczynek.
To widzę Dziewczyny, że macie już pięknie wyprawki ogarnięte a przynajmniej większość :) no mi jeszcze troszkę zostało, ale sukcesywnie idę do przodu ;)
Moja Malutka też ma bardzo często czkawę i też się fajnie rozpycha :D cieszę się, że mimo łożyska na przedniej ścianie tak dobrze ją czuję od 18tc. A jutro z rana lecę na wizytę, więc po 9tej zdam relację co i jak. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku jak do tej pory.
Udanego tygodnia Kobietki :)8-)
 
Do góry