reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A ja się właśnie wkurzylam, bo siedzę w domu czekam na cholernego listonosza a on co? Awizo zostawił w skrzynce! Skargę już złożyłam bo to nie pierwszy raz! :mad:
Widzę, że nie tylko u mnie występuje ten problem. Notoryczne awizo, pomimo, że jestem w domu, mnie już nie dziwi. Ale raz też zrobiłam awanturę na poczcie, kiedy dostałam powtórne(!!) awizo z US :realmad:
 
reklama
Nie wiem czy moje słowa cię uspokoją, ale doskonale rozumiem twój niepokój. Moje maleństwo już w 2tr miało spokojniejsze dni, a wierz mi, że aktywna to ona jest ponad miarę :) Nie raz, aż mnie głowa boli, bo tak szaleje, a potem ma 2-3 dni totalnego wyciszenia, tak, że podobnie jak @Grabcia123, staram się ją wybudzić, by zorientować się, że wszystko u niej gra. Już kilka razy z powodu tej "ciszy" mieliśmy z mężem jechać do szpitala, ale jakoś intuicyjnie wiedziałam, że jest wszystko dobrze. Nie masz się czego wstydzić, to jest TWOJE dziecko i jeśli czujesz niepokój i chcesz sprawdzić, czy wszystko u niej dobrze, to lepiej sprawdzić i być wyśmianym, niż żałować, że się nie pojechało, a akurat taka była potrzeba,. Życzę spokojnej końcówki ciąży :)
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, bo już wariuje:-)
 
To wszystko przychodzi naturalnie, instynktownie także będzie dobrze Dziewczyny.
Co do rozstępów, narazie nie mam nowych. Są tylko blade z pierwszej ciąży. Waga +3,5 kg od początku. Wizyta we wtorek. Dziś oddałam krew i mocz do badania. Zaczęliśmy 33tc. I też nie wiem kiedy to zleciało. W moim przypadku czas w pierwszej i drugiej ciąży leci zupełnie inaczej. Wtedy mi się mega dluzylo. Teraz nie nadążam za tymi tygodniami. Jeszcze troszeczkę i ciąża będzie donoszona, niesamowite. Pod koniec maja łóżeczko, ciuszki i kosmetyki no i zaczynamy odliczenie a może jeszcze w 9 miechu salon przemaluje tak mnie kusi.
A macie krese na brzuchu?
W ciąży z Synem miałam, teraz nie... No, może baaaaaardzo delikatnie, ledwo spod włosków widoczna

Ale majówka co laski? O kant tyłka ta pogoda.. Chociaż godzinę i tak zaliczyłam na placu zabaw z Synkiem, wywialo nas nieźle
Ja ciągle wypatruję tej ciemnej kresy i u mnie nic. Ale tak sobie myślę, że skoro jest ona na połączeniu mięśni skośnych i prostego, to czy w przypadku dobrze wyćwiczonych mięśni, może nie rozstępują się one na tyle, by być widoczną potem krechą. Ciekawe, jak mają sportsmenki :)
No coz..bratowa nie urodzila...po calym dniu oksy rozwarcie na 1cm...zobaczymy co dalej zrobia...
Z wyprawki brakuje nam kosmetyków i mojej torby do szpitala ale to koncem maja sie zajme...co do rozstępów poki co brak...co do wagi...zmienilam całkowicie odzywianie..wode na soki..ziemniaki z sosem i surowkami...wiecie ze nie moge się przekonac do takiego jedzenia...nigdy nie vylam na dietach ale uwielbiam np ryz z warzywami czy z owocami...ale coz kilka tyg wytrzymam żeby tylko przytyc...wizyta dopiero 22 maja..mamy tylko mocz zrobic..
I bardzo zaczelam sie zastanawiac czy dobrze robie decydujac sie na sn..
Bo bardzo chce zeby sie udalo ale czuje ze akurat mi to się nie uda ;(
Jak bratowa? poszło coś dalej?
Współczuję ci tego" jedzenia na przytycie". Ja tez uwielbiam ryż oraz kaszę :) Na słodko lub z warzywami. Ziemniaków z sosami nie znoszę, choć wychowałam się na nich, jako "poznańska pyra" :D
Pomyśl, że została jeszcze tylko mała chwilka ;)
Trzymam kciukasy za sn. Uda się!!! Zobaczysz :)

Ja dziewczyny dziś dopięłam już prawie wyprawkę 8-) Prawie, bo brakuje mi już tylko dwóch rzeczy: koszul do szpitala oraz laktatora. Możecie polecić jakiś tani ręczny laktator? Ceny tych elektrycznych mnie powalają :(
Powiem wam, że po całym tym shopingu, jak usiadłam w samochodzie, to taka byłam padnięta, że doszłam do wniosku, że u mnie to już ostatni moment na skompletowanie wyprawki, bo siły mnie już zaczynają opuszczać ;)
Majówka nie rozpieszcza pogodą, przynajmniej u mnie. Udało się wam ją chociaż spędzić przyjemnie?
 
Ostatnia edycja:
Ja ciągle wypatruję tej ciemnej kresy i u mnie nic. Ale tak sobie myślę, że skoro jest ona na połączeniu mięśni skośnych i prostego, to czy w przypadku dobrze wyćwiczonych mięśni, może nie rozstępują się one na tyle, by być widoczną potem krechą. Ciekawe, jak mają sportsmenki :)

Jak bratowa? poszło coś dalej?
Współczuję ci tego" jedzenia na przytycie". Ja tez uwielbiam ryż oraz kaszę :) Na słodko lub z warzywami. Ziemniaków nie znoszę z sosami, choć wychowałam się na nich, jako "poznańska pyra" :D
Pomyśl, że została jeszcze tylko mała chwilka ;)
Trzymam kciukasy za sn. Uda się!!! Zobaczysz :)
Nie urodzila...zero rozwarcia zero skurczu no masakra..jeszcze weekend w szpitalu nic nie robia...ja jakos przeżyje te kilka tyg na tym jedzeniu byleby wszystko bylo dobrze ;) mam nadzieje ze sprawdza sie twoje slowa i urodze sn ;)
 
Nie urodzila...zero rozwarcia zero skurczu no masakra..jeszcze weekend w szpitalu nic nie robia...ja jakos przeżyje te kilka tyg na tym jedzeniu byleby wszystko bylo dobrze ;) mam nadzieje ze sprawdza sie twoje slowa i urodze sn ;)
Współczuję bratowej :( Na pocieszenie dla niej powiem tobie, że ja urodziłam się w 44tc i to byłam jeszcze wywoływana! Bo tak to nie wiadomo, ile jeszcze bym tam siedziała ;) Kiedyś nie przestrzegano tak terminów.
Trzymam za nią bardzo mocno kciuki, by po weekendzie było po wszystkim :)
 
Dziewczyny, pomocy. Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka. A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik). Czy to ta rączka? Czy to penis? Zdjecie z 31tc.
Ja już zglupialam...
 

Załączniki

  • Screenshot_20190505-000502_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20190505-000502_Photo Editor.jpg
    295,1 KB · Wyświetleń: 114
Dziewczyny, pomocy. Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka. A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik). Czy to ta rączka? Czy to penis? Zdjecie z 31tc.
Ja już zglupialam...
Mnie to wygląda na dziewczęcą "bułeczkę" :) Ale ekspert ze mnie żaden ;)
 
Rączka pokazujaca srodkowy palec[emoji23][emoji23] chyba nie chce zebys wiedziala [emoji16]
Dziewczyny, pomocy. Co wizytę dostaje inne informacje o płci. Na ostatniej lekarz stwierdził, że nie jest pewny bo zasłania rączka. A później wśród zdjęć znalazłam takie (załącznik). Czy to ta rączka? Czy to penis? Zdjecie z 31tc.
Ja już zglupialam...
 
reklama
Do góry