reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jednak bedzie dziewczynka ? No co ty [emoji14]
A juz chlopca gratulowalam [emoji87]
Mój gin ciągle obstawiał chłopca, więc już go sobie zakodowaliśmy. A tu na genetycznych babka do nas, że dziewczynka :D Na usg nie było cienia wątpliwości i na próżno szukać męskich atrybutów ;) Aż nas z mężem zamurowało i potrzebowaliśmy weekendu (badanie było w piątek), by się przestawić i nie mówić o niej "on". Rzecz jasna nic to dla nas nie zmieniło, a bardzo się cieszymy, że Maleńka jest zdrowa :)
 
reklama
Mój gin ciągle obstawiał chłopca, więc już go sobie zakodowaliśmy. A tu na genetycznych babka do nas, że dziewczynka :D Na usg nie było cienia wątpliwości i na próżno szukać męskich atrybutów ;) Aż nas z mężem zamurowało i potrzebowaliśmy weekendu (badanie było w piątek), by się przestawić i nie mówić o niej "on". Rzecz jasna nic to dla nas nie zmieniło, a bardzo się cieszymy, że Maleńka jest zdrowa :)
Na połówkowych lekarz nie miał wątpliwości że to chłopak a ja cały czas z tyłu głowy mam, że to jednak dziewczynka:D Niewiem skąd mi się to wzięło, bo płeć jest mi obojętna:) Jutro mam wizytę u swojego lekarza to może wybije mi ta dziewczynkę z głowy:p
 
Na połówkowych lekarz nie miał wątpliwości że to chłopak a ja cały czas z tyłu głowy mam, że to jednak dziewczynka:D Niewiem skąd mi się to wzięło, bo płeć jest mi obojętna:) Jutro mam wizytę u swojego lekarza to może wybije mi ta dziewczynkę z głowy:p
To daj znać koniecznie :) bo mi tak namieszali że niby wyprawkę robię niebieska ale gdzieś z tyłu głowy siedzi dziewczynka...jeszcze poogladalam zdjęcia USG i kurcze moje nie jest wcale jednoznaczne..na pierwszego synka miałam piękne zdjęcie jąderek i siusiaka...a teraz...pępowinę [emoji23] chociaż gin mówi że chłopiec...daj znać koniecznie
 
Na połówkowych lekarz nie miał wątpliwości że to chłopak a ja cały czas z tyłu głowy mam, że to jednak dziewczynka:D Niewiem skąd mi się to wzięło, bo płeć jest mi obojętna:) Jutro mam wizytę u swojego lekarza to może wybije mi ta dziewczynkę z głowy:p
Mój gin dziś na wizycie potwierdził dziewczynkę. Mała dziś wyjątkowo dała się pooglądać, bo sobie na boczku spokojnie leżała z rączką pod główką :)
Jestem ciekawa co będzie u Ciebie, daj znać!
 
reklama
Do góry