reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)
 
Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)
Z tą wydzielina też tak mam. Raz jest jej bardzo dużo a raz prawie nic.
 
Ależ się poruszenie zrobiło w wątku :)

Mój gin ciągle obstawiał chłopca, więc już go sobie zakodowaliśmy. A tu na genetycznych babka do nas, że dziewczynka :D Na usg nie było cienia wątpliwości i na próżno szukać męskich atrybutów ;) Aż nas z mężem zamurowało i potrzebowaliśmy weekendu (badanie było w piątek), by się przestawić i nie mówić o niej "on". Rzecz jasna nic to dla nas nie zmieniło, a bardzo się cieszymy, że Maleńka jest zdrowa :)
Ja ciągle mam nadzieję, że nasz dziedzic może postanowi zmienić płeć, ale już się przyzwyczaiłam do myśli, że będzie chłopiec ;). Co usg, doktor potwierdza, że płeć bez zmian :D

Cześć dziewczyny! I ja się pochwalę, jestem dziś po połówkowych i wszystko dobrze, nadal dziewczynka 20+4 waży 374 gramy Pozdrawiamy!
Super, że wszystko ok :).

Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)

Co do upławów ja też mam straszne, ale okazało się, że mam infekcje (nic mnie nie piekło, nie bolało, nie pachniało brzydko, więc byłam bardzo zdziwiona). Dostałam furaginę w związku z bakteriami w moczu i miałam tydzień globulek na infekcję :/. Mam nadzieję, że to rozprawi się z problemem. Wspominam o tym bo fakt, że nic nie czujesz wcale nie musi świadczyć o zdrowiu niestety :/.

A ja zdjęcia potwierdzającego nie mam :/. Mój młody bardzo nieśmiały ucieka jak może przed zdjęciami :p
 
Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)
Normalne póki nic nie swędzi, nie boli i nie ma brzydkiego zapachu. Pod koniec ciąży może być sporo bezbarwnej wydzieliny więc polecam takie paski dobadania pH moczu. Wtedy łatwo sprawdźcie czy to wody czy wydzielina [emoji6]
 
reklama
Do góry