reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja prędzej urodzę, niż dostanę się na ten wątek. Czekam od końcówki ubiegłego roku i nadal nic :p
I sie nie doczekasz. Warunkiem uczestnictwa w watku zamknietym jest zescanowanie i upublicznienie metryki urodzenia swojej i swoich dzieci, zaswiadczenie o meldunku, karty ciazy a najlepiej dodatkowo podanie peselu. Urzad skarbowy wymaga mniej danych. Poza tym nie zauwazylam abys sie zastanawiala nad tym, czy w 9mc dopniesz na luzie czy na wcisk swoje spodnie-rurki z podstawowki, wiec nie jestes ciekawa rozmowczynia.
PS. Teraz moze Cie z przekory przyjma :-p Jesli wiec pomoglam, stawiasz mi ciazowego drinka :-)
 
I sie nie doczekasz. Warunkiem uczestnictwa w watku zamknietym jest zescanowanie i upublicznienie metryki urodzenia swojej i swoich dzieci, zaswiadczenie o meldunku, karty ciazy a najlepiej dodatkowo podanie peselu. Urzad skarbowy wymaga mniej danych. Poza tym nie zauwazylam abys sie zastanawiala nad tym, czy w 9mc dopniesz na luzie czy na wcisk swoje spodnie-rurki z podstawowki, wiec nie jestes ciekawa rozmowczynia.
PS. Teraz moze Cie z przekory przyjma :-p Jesli wiec pomoglam, stawiasz mi ciazowego drinka :-)
Chciałabym to jakos skomentowac ale raczej nie ma sensu. Szkoda moich nerwow [emoji57]
 
I sie nie doczekasz. Warunkiem uczestnictwa w watku zamknietym jest zescanowanie i upublicznienie metryki urodzenia swojej i swoich dzieci, zaswiadczenie o meldunku, karty ciazy a najlepiej dodatkowo podanie peselu. Urzad skarbowy wymaga mniej danych. Poza tym nie zauwazylam abys sie zastanawiala nad tym, czy w 9mc dopniesz na luzie czy na wcisk swoje spodnie-rurki z podstawowki, wiec nie jestes ciekawa rozmowczynia.
PS. Teraz moze Cie z przekory przyjma :-p Jesli wiec pomoglam, stawiasz mi ciazowego drinka :-)
Każdego, byle nie Ciebie, choćbyś nawet rozmiar majtek swój podała, wredna kobieto.

@Ithi wybacz, ale miałaś dostęp do forum przez miesiąc i nawet nie pofatygowałaś się żeby napisać "cześć".
___
Gwoli ścisłości - te dane, o których nasza bystra koleżanka aronia12 wspomina to nic więcej jak IMIĘ I DATA PORODU.

Pozdrawiam i miłej dyskusji na wątku otwartym życzę :)
 
Każdego, byle nie Ciebie, choćbyś nawet rozmiar majtek swój podała, wredna kobieto.

@Ithi wybacz, ale miałaś dostęp do forum przez miesiąc i nawet nie pofatygowałaś się żeby napisać "cześć".
___
Gwoli ścisłości - te dane, o których nasza bystra koleżanka aronia12 wspomina to nic więcej jak IMIĘ I DATA PORODU.

Pozdrawiam i miłej dyskusji na wątku otwartym życzę :)
No tak, Wy jestescie wszystkie kochane, troskliwe, macie duzo taktu i zrozumienia oraz wysmienite poczucie humoru. Przeszlam operacje chirurgiczna ale jedyne co Was interesuje, to niby dobrowolna tabelka, ktora dobrowolna nie jest. Czy pani "moderator" zdaje sobie sprawe ze nie wynosi sie prywatnych rozmow na forum? To powinno byc jak konfesjonal. A pani to najwyrazniej zrobila. Jest to nie tylko nieeleganckie ale i wykracza przeciwko netykiecie.
 
Mnie tez jest bardzo milo, ze przez tydzien nikt sie nie zainteresowal, czy moje nielogowanie sie na BB to oznaka czegos fajnego (na przyklad urlop) czy tez nie (np pobyt w szpitalu).
Tak się składa akurat że dziewczyny pytały gdzie zniknęłaś. Ciężko było nie zauważyć braku twoich mega długich wiadomości. Z mojej strony mogę dodać że informowałam na wątku dlaczego cię nie ma, w końcu dostałam twoją wiadomość i czułam się w obowiązku aby grupie przekazać, ale widzę że ty to wiesz lepiej kto co pisał mimo że cię nie było.
Co do moim zdaniem wrednej dogryzki odnośnie konieczności podania peselu, skanu dowodu czy czegoś tam jeszcze nawet nie chce się wypowiadać. Prawda jest taka że jako jedyna osoba na wątku twierdzisz że podanie uwaga! Imienia i daty porodu to jakiś kosmos i udzielanie poufnych danych. Nikt inny nie miał z tym takiego problemu jak ty. Szczerze mówiąc to wcześniej miałam wątpliwości czy powinnaś zostać wykluczona z prywatnego wątku, za to teraz uważam że decyzja była właściwa.
 
reklama
Tak się składa akurat że dziewczyny pytały gdzie zniknęłaś. Ciężko było nie zauważyć braku twoich mega długich wiadomości. Z mojej strony mogę dodać że informowałam na wątku dlaczego cię nie ma, w końcu dostałam twoją wiadomość i czułam się w obowiązku aby grupie przekazać, ale widzę że ty to wiesz lepiej kto co pisał mimo że cię nie było.
Co do moim zdaniem wrednej dogryzki odnośnie konieczności podania peselu, skanu dowodu czy czegoś tam jeszcze nawet nie chce się wypowiadać. Prawda jest taka że jako jedyna osoba na wątku twierdzisz że podanie uwaga! Imienia i daty porodu to jakiś kosmos i udzielanie poufnych danych. Nikt inny nie miał z tym takiego problemu jak ty. Szczerze mówiąc to wcześniej miałam wątpliwości czy powinnaś zostać wykluczona z prywatnego wątku, za to teraz uważam że decyzja była właściwa.
I tu się zgodzę , od siebie jeszcze dodam że każda twoja wypowiedź była krytyka w nasza strone , a o tym że 3/4 twoich postów jak nie wszystkie..bylo wyssane z palca to już nie wspomnę ...


Ps. zdecyduj się w końcu czy mialas problemy techniczne , brak Internetu , urlop , grype czy zabieg chirurgiczny bo cos duzo sie tego nazbierało w ciągu kilku dni ..[emoji849]
 
Do góry