reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)

U mnie też ostatnio było tego więcej i okazało się, że infekcja, a nic nie czułam.
 
A tu zdjęcie - potwierdzona córka [emoji4]
IMG_1959.JPG
 
Dziewczyny mam do was pytanie..wybaczcie ale w pierwszej ciąży tak nie miałam i nie wiem czy to ok...z dnia na dzień zwiększyła się ilość wydzieliny...dosłownie się leje ze mnie... mlecznobiała nic nie boli nic nie piecze także infekcje wykluczam ale czuję że się tak jak czasami w pierwszy dzień okresu...


I drugie pytanie.. a właściwie prośba..możecie wrzucić zdjęcia na których jest potwierdzona płeć waszych dzieciaczków...bo mnie ciekawość wykończy do wizyty :)

A kiedy masz wizytę? [emoji4]
 
A lekarz coś mówi? [emoji4]
Na USG w 15tc dziewczynka do potwierdzenia..teraz w 19tc mówił że chyba chłopiec bo pępowina między nogami i dodatkowo strasznie się wiercil ( nawet przy pomiarze brzuszka czy długości kości udowej był problem żeby go złapać ) ;) ale koniec końców powiedział że prącie dotyka pępowiny ale do potwierdzenia :)
 
reklama
Na USG w 15tc dziewczynka do potwierdzenia..teraz w 19tc mówił że chyba chłopiec bo pępowina między nogami i dodatkowo strasznie się wiercil ( nawet przy pomiarze brzuszka czy długości kości udowej był problem żeby go złapać ) ;) ale koniec końców powiedział że prącie dotyka pępowiny ale do potwierdzenia :)

A jakieś przeczucia? [emoji39]
 
Do góry