reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja mam takie bóle że przed ciąża brałam najmocniejsze tabletki [emoji21] a teraz to nic tylko przeczekać ból [emoji53] położna doradzila mi żeby amolem nacierac głowę i robić napar z niego
Nk to faktycznie do dupy... mam nadzieję że Ci przejdzie. Ja tak mam tylko na zmiany ciśnienia ale jak już się zacznie to dramat. OdrobinePomagają mi jeszcze okłady I masaż skroni, moze choc8az trochę Ci ulza
 
reklama
To wszystko zalezy od dziecka. Moj ur 26 maja na Wigilie juz jadl :) tyle, ze przynioslam mu jego obiadek. Wtedy to byl etap jeszcze pojedynczych warzyw. Ja jestem za tym zeby diete rozszerzac powoli i czekać na odpowiedni moment. Poczatkowo jedzenie to bylo tylko probowanie podstawa doety do roku jest mleko :)
Syn ppwoli mial wprowadzane smaki a teraz nie ma zadnego problemu z jedzeniem

O to jest właśnie sedno. Tak rozszerzanie powinno wyglądać:)
 
Hahaha:) no raczej nie będą mieli za duzodo gadania:) taki maluszek je po kolei powolutku jakieś warzywko, później owoc, mięsko, kasze, rybki:) nie powinien dostać niczego doprawionego i na pewno nic świątecznego:)))) brzuszek mu nie wytrzyma
Dokładnie :) poza tym raz dasz słone czy slodkie i pozniej juz moze pluc innym jedzeniem :)
U nas dosyc dlugo synek jadl swoje obiadki a my swoje o podobnym wyglądzie albo to samo ale doprawione. Teraz juz je to samo co my
 
Nk to faktycznie do dupy... mam nadzieję że Ci przejdzie. Ja tak mam tylko na zmiany ciśnienia ale jak już się zacznie to dramat. OdrobinePomagają mi jeszcze okłady I masaż skroni, moze choc8az trochę Ci ulza
Dzisiaj do tego doszły zawroty głowy, hmm a może z ciśnienia też to mogę mieć [emoji53] będę musiała do wieczora wytrzymać i masować tak jak mówisz [emoji57] oby rano mnie już nie bolała [emoji4]
 
No wlasnie zaczelam czytac o tym dopiero jakis czas temu i żałuję ze nie wczesniej [emoji57] przy drugim bede madrzejsza i na pewno sprobuje [emoji6]

O tak blw to dużo frajdy dla malucha:) i nie musisz czekać aż sam stabilnie usiądzie. Ja zaczynałam z blw, ale młody mój tak mieszanie karmiony do teraz. Niestety raz się tak zadławił, ze skończyło się na telefonie na pogotowie:/. Na szczęście udało się go odkrzusic. Ale polecam blw:) bałaganu co nie miara:)))))
 
Mam nadzieję, zs juz w porzadku wszystko?
Kurczę ale mam dzisiaj problem...
Ciocia zadzwonila, ze moj dziadek caly zolty sie zrobil, ze ma rozwolnienie a babcia i on nie chca karetki zawolac a tylko ja bede potrafila ich przekonac bo jestem ich oczkiem w glowie. No, ale teraz pojechala tam moja mama bo kurcze niewiadomo tez co to jest a ja w ciazy wiec może lepiej unikac kontaktu. Zobaczymy jak mama ich nie przekona, ze to koniecznosc to ja pjde i sie nie będę patyczkowac bo juz raz tak bylo dziadek z zawalem (upadl w sklepie) chcial wracac do domu. Cale szczescie przypadkiem bylam w tym sklepie i dziadek trafil szybko do szpitala
O kurczę..oby się zgodzili zawsze to w szpitalu pod okiem lekarzy
 
Nie podnoszę ciezarow jako takich ale na siłownię chodziłam regularnie I ćwiczyłam z ciezarami rowniez :) super efekty ale 2 mięs bez treningu I czuje że już mi wszystko obwislo. Ale trener już po szkoleniach z zakresu prowadzenia ciezarnych więc wracam od wtorku :) A z tym omdleniem to też fakt-dobrze że to w aptece się stało bo wiedzieli co robic I chyba mnie złapali jak lecislam - za mną stał jakiś facet I nie przywalilam głowa w nic. Pozbierali dokumenty wszystkie i nic nie zginęło. A na ulicy pewnie nie miałabym tyle szczescia
Napewno nic Ci nie obwislo. Spokojnie. 2 msc jest inaczej poprostu. Też się dziwnie czuje, nie mając tyle obowiązkow i latania. A jak ćwiczyłas to jeszcze intensywniej odczuwasz braki.. Wytrzymasz dla Bobo.
 
Dzisiaj do tego doszły zawroty głowy, hmm a może z ciśnienia też to mogę mieć [emoji53] będę musiała do wieczora wytrzymać i masować tak jak mówisz [emoji57] oby rano mnie już nie bolała [emoji4]
Doskonale Cię rozumiem. Przed ciaza brałam Ibuprom mac czasami zetknął. Teraz muszę się obejść więc próbuje wszystkiego. Jeżeli to od ciśnienia dużo pomaga przebywanie na świeżym powietrzu I spacery. Oczywiście w towarzystwie jeżeli masz zawroty głowy...
 
reklama
Do góry