reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny! nie było mnie tu długo bo I dużo na głowie... A w międzyczasie święta, szpital... jak tam Wasze Brzuszki i maluszki ? :) No i dużo zdrowka na Nowy Rok !
Hello! Wszystko ok, brzuszek rośnie . A u Ciebie?! Coś się stało, że szpital. Przepraszam jak pisałaś, ale jakoś mi umknęło.
 
Pytanie do brzuchatek ćwiczących, planuje zacząć ćwiczyć ale dopiero po wizycie u ginekologa. Robicie te typowe nudne ćwiczenia dla ciężarnych czy może macie jakieś inne fajne filmiki z ćwiczeniami które są troszkę bardziej dynamiczne? Bo robiłam już kilka podejść w pierwszej ciąży do typowych ćwiczeń dla ciężarnych i strasznie szybko się nudziłam i dawałam sobie spokój bo zawsze byłam zwyczajna do fitnessu który naprawdę dawał wycisk i potem nie mogłam się przyzwyczaić do tych powolnych ćwiczeń
 
Hello! Wszystko ok, brzuszek rośnie . A u Ciebie?! Coś się stało, że szpital. Przepraszam jak pisałaś, ale jakoś mi umknęło.
No miałam taka nieprzyjemna akcję... stalam sobie w kolejce w aptece po kwas foliowy A tu ciach I obudziłam się na podłodze jak wzywał pogotowie. Na badaniach wyszło wszystko ok, ale co się stało to nie wiadomo.... A wczoraj jeszcze zatrucie pokarmowe. Taki początek roku ;) U mnie brzuszek wciąż malutki, na wadze prawie bez zmian tylko faldek mi na plecach przybyło
 
Pytanie do brzuchatek ćwiczących, planuje zacząć ćwiczyć ale dopiero po wizycie u ginekologa. Robicie te typowe nudne ćwiczenia dla ciężarnych czy może macie jakieś inne fajne filmiki z ćwiczeniami które są troszkę bardziej dynamiczne? Bo robiłam już kilka podejść w pierwszej ciąży do typowych ćwiczeń dla ciężarnych i strasznie szybko się nudziłam i dawałam sobie spokój bo zawsze byłam zwyczajna do fitnessu który naprawdę dawał wycisk i potem nie mogłam się przyzwyczaić do tych powolnych ćwiczeń
Ja byłam na fitnessie dla ciezarnych I myślałam że umrę z nudow. Tez Chętnie skorzystam z jakiś filmików ;)
 
Wizytujemy o tej samej godzinie ! Trzymam kciuki [emoji106]



Trzymam kciuki :) ja o 13:00 :)



Kciuki zaciśnięte !

A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” :p
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?

Ja korzystam, ale trochę żałuje ze dałam Julkowi smoka. Ogólnie jak się zakończy w miarę szybko użytkowanie ( słyszałam, ze tak do roku, 1.5) i dodatkowo dziecko nie jest butelkowe to na pewno krzywdy dla zgryzu nie wyrządzi. Ale z drugiej strony lepiej smoczej i ssanie kciuka ciagle
 
Ja czekam z niecierpliwiej na te pierwsze puknięcia :)
Ale dzisiaj usłyszałam ze dzidzia po rodzicach duża :) 180 g mojej cudowności :) a to 17+1 :) ale rodzice wysocy to maleństwo tez będzie długie [emoji14]
Najważniejsze ze zdrowe :) doktor powiedział ze bardzo proporcjonalne maleństwo :)
Super wieści :)
 
reklama
Do góry