reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Jeju dziewczyny złapały mnie mdłości [emoji2957] niemożliwe, że znowu. Jestem w pracy i ledwo daje radę tak mi skręca żołądek. Możliwe że przez to że mało zjadłam? Zapomniałam dzisiaj obiadu i jadłam tylko owsiankę rano i wypiłam sok warzywny.
Całkiem możliwe, że z głodu [emoji21] ja dzisiaj też prawie wymiotywalam 2 razy ale udało się powstrzymać ale ja to miałam z bólu głowy [emoji21] fajnie by było jakbyś coś przekąsila [emoji4]
 
reklama
Duzo ładnych ciuszkow jest w bezach i szarosciach ;)

Wiem i takich moje dziecko napewno będzie miało sporo :) szarości biel i czerń to koje kolory :) ale jednak wiele rzeczy jest mocno zdefiniowanych pod katem płci.

Hehe no niestety trzeba się powstrzymać [emoji16] ja tam nie będę za dużo szalała z ubraniami jeżeli okaże się że dziewczynka bo ciuszki będę miała po moich siostrzenicach [emoji4]
U mnie pierwsze dziecko a w najbliższej rodzinie nie mam nikogo kto mógłby mnie obdarować :)

A to łobuz mały [emoji39]

Albo łobuziara :p

No takie wysokie dziewczyny chyba najczęściej maja brzuszki później:)))

Ja się czuje jakbym przesadziła z jedzeniem :p
Czekam na ruchy wtedy może dojdzie do mnie ze to ciąża :p
 
Wiem i takich moje dziecko napewno będzie miało sporo :) szarości biel i czerń to koje kolory :) ale jednak wiele rzeczy jest mocno zdefiniowanych pod katem płci.


U mnie pierwsze dziecko a w najbliższej rodzinie nie mam nikogo kto mógłby mnie obdarować :)



Albo łobuziara [emoji14]



Ja się czuje jakbym przesadziła z jedzeniem [emoji14]
Czekam na ruchy wtedy może dojdzie do mnie ze to ciąża :p
To fakt niektore nawet bodziaki maja krój pod dziewczynkę :) rekawki inne mimo, ze idcien i dla chlopca pasuje
 
Hej gratuluję już wizyt udanych i poznanych płci.. Zaciskam kciuki z późniejsze... Ja po tych świętach nie mogę dojść do siebie z małym mam problem bo nie może spać do 2-3 w nocy i nie wiem dlaczego...

Ja jutro wizytuje I mam takiego stresa że to głowa mała... Czy któraś jeszcze jutro??
U nas też córka się rozregulowała, ostatnio chodzi spać między 11 a 12 a w dzień nie chce spać i jest marudna:(
 
Całkiem możliwe, że z głodu [emoji21] ja dzisiaj też prawie wymiotywalam 2 razy ale udało się powstrzymać ale ja to miałam z bólu głowy [emoji21] fajnie by było jakbyś coś przekąsila [emoji4]
W pracy mam tylko słodycze, a nie mam ochoty ich jeść, jeszcze pół godziny wytrzymam, ale chyba rzeczywiście z głodu bo mi burczy w brzuchu strasznie [emoji85]
 
W pracy mam tylko słodycze, a nie mam ochoty ich jeść, jeszcze pół godziny wytrzymam, ale chyba rzeczywiście z głodu bo mi burczy w brzuchu strasznie [emoji85]
Też tak miałam i starałam się jeść na tyle ile było możliwe. Ważne jest to żeby nie robić zbyt długiej przerwy między posiłkami [emoji4] Jak zjadalam rano śniadanie to później albo jakiś owoc albo nawet sucha bułka się zdazyla bo nie miałam na nic ochoty [emoji23] ale pomagało [emoji16]
 
Dzisiaj mam takie pragnienie, że się napić nie mogę. Chleje jak smok a pragnienia ugasić nie mogę. Jak po jakiś kacu. Dawno tak nie miałam.
 
reklama
Wiecie co:) z dnia na dzień coraz mocniej i częściej mnie "puka ":):) każdy kolejny dzień owocuje :):):) super uczucie :):)
Ja właśnie chciałabym żeby coraz mocniej kopalo. A tak slabiutko to robi, ja się wsluchuje jak głupią. Chociaż się cieszę, że wogole jakieś są. Zazdroszczę, że coraz mocniej czujesz. :):):)
 
Do góry