reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Co Ty mówisz! Zdarzało Ci się kiedyś, takie omdlenie?! Masakra, ale najważniejsze że wszystko wporzadku. Gorzej, że nie znają przyczyny żeby się nie powtorzylo. Faldki na plecach, to pewnie jesteś bardzo szczupła i to skóra!!! :):):)
78 kg przy 169 cm to raczej nie taka szczupła [emoji23] ale ciążę zaczynałam z 77 tylko bardziej wysportowana... teraz ciężarów nie podnoszę A 2 miesiące spędziłam do góry brzuchem więc czuje jakbym miała jakiś zanim mięśni na rzecz tluszczu [emoji14] A co do omdlenia to była pierwsza taka sytuacja. Prawdopodobnie to od tego że było duszno, zmiana ciśnień I ogólnie niby może się zdarzyć ale jak się zdarzy znowu to na obserwację do szpitala... na szczęście jutro mm wizyte u swojego gin to mu wszystko opowiem, pokaże wyniki i ciekawe co on powie.
 
Mam nadzieję, zs juz w porzadku wszystko?
Kurczę ale mam dzisiaj problem...
Ciocia zadzwonila, ze moj dziadek caly zolty sie zrobil, ze ma rozwolnienie a babcia i on nie chca karetki zawolac a tylko ja bede potrafila ich przekonac bo jestem ich oczkiem w glowie. No, ale teraz pojechala tam moja mama bo kurcze niewiadomo tez co to jest a ja w ciazy wiec może lepiej unikac kontaktu. Zobaczymy jak mama ich nie przekona, ze to koniecznosc to ja pjde i sie nie będę patyczkowac bo juz raz tak bylo dziadek z zawalem (upadl w sklepie) chcial wracac do domu. Cale szczescie przypadkiem bylam w tym sklepie i dziadek trafil szybko do szpitala
Omg. Faktycznie lepiej żeby mama przekonała dziadka, bo te choronska to masakra.
 
Mam nadzieję, zs juz w porzadku wszystko?
Kurczę ale mam dzisiaj problem...
Ciocia zadzwonila, ze moj dziadek caly zolty sie zrobil, ze ma rozwolnienie a babcia i on nie chca karetki zawolac a tylko ja bede potrafila ich przekonac bo jestem ich oczkiem w glowie. No, ale teraz pojechala tam moja mama bo kurcze niewiadomo tez co to jest a ja w ciazy wiec może lepiej unikac kontaktu. Zobaczymy jak mama ich nie przekona, ze to koniecznosc to ja pjde i sie nie będę patyczkowac bo juz raz tak bylo dziadek z zawalem (upadl w sklepie) chcial wracac do domu. Cale szczescie przypadkiem bylam w tym sklepie i dziadek trafil szybko do szpitala
To mogę być problemy z wątroba. Nie ma na co czekać koniecznie do szpitala. Co on ?! Powiedz mu że musi dbać o siebie bo będzie musiał być na silach z dzidzia spacerować.
 
No miałam taka nieprzyjemna akcję... stalam sobie w kolejce w aptece po kwas foliowy A tu ciach I obudziłam się na podłodze jak wzywał pogotowie. Na badaniach wyszło wszystko ok, ale co się stało to nie wiadomo.... A wczoraj jeszcze zatrucie pokarmowe. Taki początek roku ;) U mnie brzuszek wciąż malutki, na wadze prawie bez zmian tylko faldek mi na plecach przybyło
Kurcze to faktycznie dziwne. Dobrze, ze nic sie nie stalo! Dobrze, ze juz wracasz do formy :) brzuszek jeszcze wyskoczy
 
Dziewczyny muszę się pochwalić :)
W ciąży najbardziej mi brakuje sushi, tatara, i każdego rodzaju surowych steków z ryb i mięsa :( ale ale :)
Dzisiaj zrobiłam tatara z suszonych pomidorów z pieczoną cukiernia !! [emoji7][emoji7][emoji7] troszkę oszukalam podniebienie :) ale ja mocno warzywna jestem wiec dla mnie pyszne połączenie !
Oo coekawe :) ja tez uwielbiam tatara :) sushi zawsze mozesz z grillowanym lososiem np :)
 
reklama
Moje dziecko szaleje, stoi przed oknem i krzyczy zeby wiecej padalo bo on chce na sanki [emoji23] dzisiaj chwile pojeździl i tak mu sie spodobalo [emoji23]
i jak popada tak przez noc to juz widze co jutro bede robic caly dzien [emoji23]
IMG_20190103_155640.jpeg
 
Do góry