reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Wiecie co:) z dnia na dzień coraz mocniej i częściej mnie "puka ":):) każdy kolejny dzień owocuje :):):) super uczucie :):)

Ja czekam z niecierpliwiej na te pierwsze puknięcia :)
Ale dzisiaj usłyszałam ze dzidzia po rodzicach duża :) 180 g mojej cudowności :) a to 17+1 :) ale rodzice wysocy to maleństwo tez będzie długie :p
Najważniejsze ze zdrowe :) doktor powiedział ze bardzo proporcjonalne maleństwo :)
 
reklama
Ja właśnie chciałabym żeby coraz mocniej kopalo. A tak slabiutko to robi, ja się wsluchuje jak głupią. Chociaż się cieszę, że wogole jakieś są. Zazdroszczę, że coraz mocniej czujesz. :):):)
Każdego dnia bedziesz czuła mocniej :) też bardzo oczekiwałam i teraz.z.każdym dniem coraz.częściej:) aż dziwne bo mamm 17 tydzien a łożysko na przedniej ścianie i tak ładnie czuje
 
Ja czekam z niecierpliwiej na te pierwsze puknięcia :)
Ale dzisiaj usłyszałam ze dzidzia po rodzicach duża :) 180 g mojej cudowności :) a to 17+1 :) ale rodzice wysocy to maleństwo tez będzie długie :p
Najważniejsze ze zdrowe :) doktor powiedział ze bardzo proporcjonalne maleństwo :)
No to tylko się cieszyć!!! Zanim się obejrzysz już będziesz czuła. Spokojnie.
Kolezanka jest w 7 miesiącu ciąży i śpi po4h tak ja tam dzidzia kopie.
 
Ja czekam z niecierpliwiej na te pierwsze puknięcia :)
Ale dzisiaj usłyszałam ze dzidzia po rodzicach duża :) 180 g mojej cudowności :) a to 17+1 :) ale rodzice wysocy to maleństwo tez będzie długie [emoji14]
Najważniejsze ze zdrowe :) doktor powiedział ze bardzo proporcjonalne maleństwo :)
Super! [emoji4] Ciekawa jestem jak moje dziecie rośnie [emoji16] patrząc na brzuch to mogę stwierdzić że rośnie szybko [emoji23]
 
Wiecie co:) z dnia na dzień coraz mocniej i częściej mnie "puka ":):) każdy kolejny dzień owocuje :):):) super uczucie :):)
Ja tak samo [emoji14] nawet juz pod reka czuję od zewnątrz czasami [emoji7]tylko tz sie nie umie na to zlapac bo zawsze jak chce przylozyc reke to mala sie uspokaja [emoji14]
Ja czekam z niecierpliwiej na te pierwsze puknięcia :)
Ale dzisiaj usłyszałam ze dzidzia po rodzicach duża :) 180 g mojej cudowności :) a to 17+1 :) ale rodzice wysocy to maleństwo tez będzie długie [emoji14]
Najważniejsze ze zdrowe :) doktor powiedział ze bardzo proporcjonalne maleństwo :)
Ja jestem ciekawa ile bedzie moje mialo w poniedziałek [emoji7] ostatnio tzn w 15+4 bylo 130 a teraz bede w 18+4 [emoji14]
 
Każdego dnia bedziesz czuła mocniej :) też bardzo oczekiwałam i teraz.z.każdym dniem coraz.częściej:) aż dziwne bo mamm 17 tydzien a łożysko na przedniej ścianie i tak ładnie czuje
Właśnie u mnie to tak dziwnie. Wcześniej czułam, potem nic. Teraz znowu troszkę czuje, ale buzia mi się za każdym razem cieszy jak poczuje. Mam dziś 18 tydzień, nie wiem gdzie łożysko.
 
reklama
Do góry