reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Witam sie i ja , poszlam spac po 3 , tak mnie serial wkrecil...[emoji16]


Ponawiam moje pytanie :

"Właśnie mysle nad lista pytan do gin bo zazwyczaj jestem tam taka podekscytowana i rozkojarzona ze zawsze nie zapytam o nic [emoji57]

Macie jakieś pomysły, sugestie? [emoji18]"



..wyobraźcie sobie ze moja kuzynka dzis ma 9 tydz i 4 dzien miala wizyte pierwsza i to na NFZ - lekarz ja tylko zbadal , powiedzial ze macica jest krzywa i ze ma lezec na brzuchu zeby ja naprostowac a usg zrobi jej 14 stycznia..

Dla mnie to cos niedopomyslenia...

:o
 
reklama
Dziewczyny muszę się pochwalić :)
W ciąży najbardziej mi brakuje sushi, tatara, i każdego rodzaju surowych steków z ryb i mięsa :( ale ale :)
Dzisiaj zrobiłam tatara z suszonych pomidorów z pieczoną cukiernia !! [emoji7][emoji7][emoji7] troszkę oszukalam podniebienie :) ale ja mocno warzywna jestem wiec dla mnie pyszne połączenie !
 
A ja mam pytanie do mam z serii „trudne” :p
Kochane powiedzcie mi, ponieważ ostatnio miałam poruszony temat w gronie doradców jak to jest z tym smoczkiem ? Dawać dziecku czy nie ?[/QUOTE]

Moja córka ssała smoczek do 16 miesiąca ale byłam sceptycznie do tego nastawiona, mówiłam zawsze że nie dam dziecku smoczka bo bałam się o zgryz no ale niestety wyszło inaczej ale już jak widzę 3-4 latki ze smoczkiem to już nie wygląda to fajnie
 
No miałam taka nieprzyjemna akcję... stalam sobie w kolejce w aptece po kwas foliowy A tu ciach I obudziłam się na podłodze jak wzywał pogotowie. Na badaniach wyszło wszystko ok, ale co się stało to nie wiadomo.... A wczoraj jeszcze zatrucie pokarmowe. Taki początek roku ;) U mnie brzuszek wciąż malutki, na wadze prawie bez zmian tylko faldek mi na plecach przybyło
Co Ty mówisz! Zdarzało Ci się kiedyś, takie omdlenie?! Masakra, ale najważniejsze że wszystko wporzadku. Gorzej, że nie znają przyczyny żeby się nie powtorzylo. Faldki na plecach, to pewnie jesteś bardzo szczupła i to skóra!!! :):):)
 
Cześć dziewczyny! nie było mnie tu długo bo I dużo na głowie... A w międzyczasie święta, szpital... jak tam Wasze Brzuszki i maluszki ? :) No i dużo zdrowka na Nowy Rok !
Mam nadzieję, zs juz w porzadku wszystko?
Kurczę ale mam dzisiaj problem...
Ciocia zadzwonila, ze moj dziadek caly zolty sie zrobil, ze ma rozwolnienie a babcia i on nie chca karetki zawolac a tylko ja bede potrafila ich przekonac bo jestem ich oczkiem w glowie. No, ale teraz pojechala tam moja mama bo kurcze niewiadomo tez co to jest a ja w ciazy wiec może lepiej unikac kontaktu. Zobaczymy jak mama ich nie przekona, ze to koniecznosc to ja pjde i sie nie będę patyczkowac bo juz raz tak bylo dziadek z zawalem (upadl w sklepie) chcial wracac do domu. Cale szczescie przypadkiem bylam w tym sklepie i dziadek trafil szybko do szpitala
 
Dziewczyny ja dziś umieram, nie mam już siły. Znowu mam biegunkę,nie wiem co się dzieje. Co dwa trzy tygodnie mam biegunkę i dwa dni wyjęte z życia. Co przytyję a kilo to po takim epizodzie znowu w dół. To by mnie nie martwiło ale tak mnie brzuch boli że szok. Wczoraj się bardzo zdenerwowowalam ale czy to od tego już nie wiem. Jestem po usunięciu woreczka i już nie wiem czy to wątroba, trzustka może jelita a może na tle nerwowym. Idę po południu do lekarza ogólnego może mi coś doradzi bo się wykoncze. Biedne to moje maleństwo [emoji25]

Gratuluje udanych wizyt[emoji3]

Biedna :// obowiazkowo leć do lekarza
 
reklama
Do góry