reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej, czy też mogłabym dołączyć? Termin mam na 30 czerwca, w domu już mam 2,5 letnią córkę:). Już wcześniej chciałam dołączyć, ale ostatnio dużo się działo i nie miałam czasu na pisanie
jasne ze tak. wyslij wiadomość prywatną do agatki z Nickiem bo bedziemy robic zamkniety watek. każdy ma prawo dołączyć [emoji4]
 
Z wieku 1:600, a mi wyszło 1:490
Ja gdybym w usg miala przesłanki że z dzieckiem jest coś nie tak to bym zrobiła to badanie ale jeśli na usg bylo ok to może faktycznie lepiej zostawic te pieniądze na cos innego. U nas przezierność byla duza ale ten lekarz co robił nam usg prenatalne powiedział że jest wszystko ok .to moje zdanie A Ty rób jak czujesz
 
reklama
Do góry