reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja też już właśnie nie potrafię psychicznie jestem wrakiem . Chce odejść ale nie potrafię się zebrać trudne to wszystko....
Im szybciej to wszystko zakonczysz tym lepiej, musisz myśleć przede wszystkim o dzieciach

A może faktycznie ja coś źle robię może ja też jestem winna nie wiem już sama.....
Twoja wina to bierność, pozwalasz mu na takie traktowanie i za każdym razem on pozwala sobie na więcej. Możesz to naprawić, tylko jeśli odetniesz się całkowicie od niego i zaczniesz żyć sama z dziećmi, po swojemu, na swoich zasadach.
Wierzę, że Ci się to uda. Jesteś silną kobietą i dasz radę :)
 
Dziewczyny, czy Wam na aplikacji wyświetlają się powiadomienia? Mi coś od wczoraj nie.
Kiedy ma być zamknięty wątek? :)
Pojutrze idę robić to harmony i się zastanawiam czy dobrze robie, bo wszyscy mi mówią, że ryzyko jest małe. A te 2500 na pewno by się na coś innego przydało.
 
Dziewczyny, czy Wam na aplikacji wyświetlają się powiadomienia? Mi coś od wczoraj nie.
Kiedy ma być zamknięty wątek? :)
Pojutrze idę robić to harmony i się zastanawiam czy dobrze robie, bo wszyscy mi mówią, że ryzyko jest małe. A te 2500 na pewno by się na coś innego przydało.
Ja powiadomien nie mam włączonych w ogole bo by mi non stop tel wibrowal [emoji14]

Watek zamknięty jak juz Agatki skonczy zbierac chetne i wrzuci nam tu pełną liste [emoji4] chyba przez 3dni miala zbierac wiec chyba jutro bedzie go tworzyc[emoji57][emoji848]

Jesli chcesz byc w pelni spokojna to zrób a jeśli wystarczy ci dotychczasowe badania to odpuść [emoji57]
 
Dziewczyny, czy Wam na aplikacji wyświetlają się powiadomienia? Mi coś od wczoraj nie.
Kiedy ma być zamknięty wątek? :)
Pojutrze idę robić to harmony i się zastanawiam czy dobrze robie, bo wszyscy mi mówią, że ryzyko jest małe. A te 2500 na pewno by się na coś innego przydało.
Przypomnij kochana jakie miałaś ryzyko?
 
Dziewczyny, czy Wam na aplikacji wyświetlają się powiadomienia? Mi coś od wczoraj nie.
Kiedy ma być zamknięty wątek? :)
Pojutrze idę robić to harmony i się zastanawiam czy dobrze robie, bo wszyscy mi mówią, że ryzyko jest małe. A te 2500 na pewno by się na coś innego przydało.
Takie gadanie innych osób jak nie są w Twojej sytuacji. Pieniądze przydały by się na coś innego. To Twoja decyzja i jak czujesz że chcesz zrobić to nic nikomu do tego.
 
reklama
Ja powiadomien nie mam włączonych w ogole bo by mi non stop tel wibrowal [emoji14]

Watek zamknięty jak juz Agatki skonczy zbierac chetne i wrzuci nam tu pełną liste [emoji4] chyba przez 3dni miala zbierac wiec chyba jutro bedzie go tworzyc[emoji57][emoji848]

Jesli chcesz byc w pelni spokojna to zrób a jeśli wystarczy ci dotychczasowe badania to odpuść [emoji57]

Mi nie chodzi o wyskakujące powiadomienia tylko jak wchodzę w apke to ciągle mam niby nieprzeczytane od wczoraj i żadnych info, że ktoś zacytował, etc. Pewnie coś przestawiłam i nie wiem.
 
Do góry